GraviTrax - Extension Color Swap (22437)
Wiek: 8+

Ravensburger

  • Format: 11 x 11 x 6 cm
  • Oprawa: Pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
0 PLN
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 zł

Dzięki elementowi GraviTrax Color Swap kolor piłki zmienia się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Jakiego koloru będzie następna kulka?

Dodatek GraviTrax Color Swap zmienia kolor kulek, gdy przez niego przechodzą. Jeśli kulka wtoczy się do elementu Color Swap, kolor kulki zmieni się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, gdy opuści element. Iluzję można stworzyć na dwa sposoby. Po pierwsze, element może być załadowany kulką na początku lub zamiana kolorów może być wbudowana w tor. W połączeniu z dowolnym zestawem startowym GraviTrax, zamiana kolorów nadaje torowi zupełnie nowy wymiar.

GraviTrax to elastycznie rozbudowywany, interaktywny system torów marmurowych dla dzieci w wieku od 8 lat: Dzięki GraviTrax dzieci, nastolatki i dorośli nie tylko budują proste marmurowe tory. Tworzą unikalne marmurowe światy. Swobodne projektowanie torów i badanie zachowania kulek podczas toczenia się pozwala lepiej zrozumieć naukę i doświadczyć grawitacji z pierwszej ręki. Wszechświat GraviTrax obejmuje trzy ekscytujące linie - CORE, PRO i POWER. Wszystkie linie i produkty GraviTrax można dowolnie łączyć ze sobą. Wszechświat GraviTrax można rozszerzać w nieskończoność za pomocą niezliczonych rozszerzeń z klasycznymi elementami budowlanymi lub klockami, które umożliwiają specjalne działania i sztuczki. Dzięki temu każdy może majsterkować, wypróbowywać różne rzeczy i budować poza sobą.

Szczegóły

Tytuł: GraviTrax - Extension Color Swap (22437)
Podtytuł: Wiek: 8+
Wydawnictwo: Ravensburger
Seria: GraviTrax
Kod paskowy: 4005556224371
Rok wydania: 2024
Format: 11 x 11 x 6 cm
Oprawa: Pudełko

Recenzje