Klocki Citroen 2CV Dolly (24513)
od 0 lat

Cobi Klocki

  • Format:

    11 x 5 x 4,5 cm

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
58,89 PLN
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 złCitroen 2CV Dolly

Z 85 klocków konstrukcyjnych COBI wybudujesz rewelacyjnie odwzorowany w modelarskiej skali 1:35, model kultowego Citroena 2CV Dolly. Dzięki zastosowaniu specjalnie zaprojektowanych dla tego auta elementów kształt karoserii jest maksymalnie zbliżony do oryginału. Samochód jest wyposażony w 4 ruchome koła oraz nadruki kluczowych detali. Citroen mierzy 11 cm długości i 4,5 cm wysokości. Do zestawu dołączona jest tabliczka z nazwą modelu i logo CITROEN z epoki! Nadrukowane tablice rejestracyjne również prezentują nazwę modelu.

Citroen 2CV w wersji Dolly to wyjątkowy i kultowy samochód, który zadebiutował w 1985 roku. Model ten wyróżnia się charakterystycznym, klasycznym designem, który zachwycał prostotą i urokiem. Dolly było limitowaną edycją, która zdobyła popularność ze względu na swoje unikatowe wzornictwo. Postawiono na dwukolorowe nadwozie. Dach i nadkola uzyskały kontrastujące kolory zapewniające niepowtarzalny wygląd. Pod maską 2CV Dolly kryły się różne wersje silników, w zależności od roku produkcji. Mimo skromnej mocy silników samochód ten zyskał reputację niezawodności i ekonomiczności. Citroen 2CV Dolly to nie tylko pojazd, ale także ikona motoryzacji, która przetrwała wiele lat po swoim debiucie. Dziś cieszy się uznaniem wśród kolekcjonerów i miłośników klasycznych aut, stanowiąc często przedmiot pożądania dla tych, którzy cenią sobie unikalny styl i historię motoryzacji.

Kolekcja Cobi Youngtimer i Kolekcja Historyczna obejmuje zabytkowe samochody największych marek motoryzacyjnych. Wszystkie auta zaprojektowane są w modelarskiej skali 1:35 i stanowią spójną kolekcję idealną dla dzieci, młodzieży i dorosłych pasjonatów historii oraz motoryzacji.
Bbuduj historię, klocek po klocku!

  • 85 wysokiej jakości elementów
  • Wyprodukowane w UE przez firmę z ponad 20-letnią tradycją
  • Spełniają normy bezpieczeństwa dotyczące produktów dla dzieci
  • W pełni kompatybilne z innymi markami klocków konstrukcyjnych
  • Klocki z nadrukami nie odkształcają się i nie bledną w czasie zabawy czy pod wpływem temperatury
  • Model samochodu w skali 1:35
  • Klocek z nadrukowaną nazwą modelu

od 0 lat

Szczegóły

Tytuł: Klocki Citroen 2CV Dolly (24513)
Podtytuł: od 0 lat
Wydawnictwo: Cobi Klocki
Kod paskowy: 5902251245139
Format:

11 x 5 x 4,5 cm


Recenzje