Lalka Evi Love Słodkie misie, 2 rodzaje (105733684)
od 0 lat

Simba

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
26,42 PLN
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 złEVI LOVE SŁODKIE MISIE, 2 RODZAJE

  • LALKA DO KOLEKCJONOWANIA I PRZEBIERANIA: lalka Evi LOVE to mała, słodka siostra Steffi Love. Ma niezliczone hobby, kocha zwierzęta i jest idealnie ubrana na każdą okazję. 
  • EVI JAKO SŁODKIE MISIE: mała Evi w przytulnym stroju. Laleczka ma na sobie jednoczęściowy, pluszowy kostium z pluszowym kapturem z uszami, kremowy lub bordowy, każdy prezentuje się zachwycająco.
  • Z DOPASOWANĄ FRYZURĄ: blond włosy Evi są ścięte w boba z zadziorną grzywką i pasują, co uzupełnia jej stylowy wygląd.
  • WSPIERAJĄ ROZWÓJ PASJI DZIECKA: zestawy Evi pomagają kształtować wyobraźnię oraz rozwijają w maluszkach poczucie odpowiedzialności i troski. Zabawa daje możliwość odkrywania hobby i realizacji pasji. 
  • WIELKOŚĆ I PRZEZNACZENIE: laleczka Evi ma 12 cm; dostępna w 2 wersjach kolorystycznych: kremowym i bordowych, wysyłka losowa, zabawka dla dzieci od 3 lat. 

Młodsza siostra Steffi LOVE, swoimi modnymi ubraniami zawsze trafia w dziesiątkę - tak jak tym razem - w pluszowym kombinezonie Evi nie może zabraknąć pluszowych uszu! Dzięki temu strój jest naprawdę uroczy i dodaje dodatkowego uroku. Zestawy Evi LOVE pozwalają dzieciom na rozwijanie wyobraźni i tworzenie własnych opowieści. Dzieci mogą wcielić się w rolę królowej, księżniczki czy innej postaci z bajki, przywołując magiczne chwile w swoim pokoju.

Zestawy Evi Love wspierają rozwój emocjonalny dzieci. Evi Love to 12-centymetrowe laleczki w wielu odsłonach tematycznych, dzięki czemu zabawa nimi za każdym razem dostarcza nowych wrażeń. W świecie Evi Love królują miłość, dobro, wzajemny szacunek i radość z kreowania przygód. 

Dwa wzory. Produkt wysyłany losowo, brak możliwości wyboru konkretnego modelu. Cena dotyczy 1szt.


od 0 lat

Szczegóły

Tytuł: Lalka Evi Love Słodkie misie, 2 rodzaje (105733684)
Podtytuł: od 0 lat
Wydawnictwo: Simba
Kod paskowy: 4006592091347

Recenzje