Majorette 60-lecie Histo ryczne, 6 rodz. (212054103)
od 0 lat

Simba

Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
34,76 PLN
Nasza cena
24,30 PLN
Oszczędzasz 31%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 24,30 złMajorette 60-lecie Pojazdy Historyczne, 6 rodzajów

Metalowe samochody z edycji limitowanej stworzonej dla uczczenia 60 lat istnienia brandu Majorette (1964-2024). Wszystkie wchodzące w skład linii pojazdy są reedycją pierwszych w historii produktów Majorette. W zestawie znajduje się kartonowe pudełko kolekcjonera. Skala: 1:64. Długość: 7,5 cm. 

  • Modele jubileuszowe na 60 - lecie marki Majorette - luksusowa edycja urodzinowa zawiera 6 wyścigowych modeli z figurką kierowcy i dołączone jest pudełko kolekcjonerskie w stylu retro.
  • Podróż w czasie w formacie miniatury - trafiony zestaw upominkowy dla kolekcjonerów, nostalgików i miłośników motoryzacji, wyróżnia je 
  • Każdy model zadziwia oddanymi w szczegółach detalami - 6 efektownych wersji kolorystycznych: metaliczny czerwony, jasnoniebieski, biały, zielony, pomarańczowy i srebrny, każdy reprezentuje wariant kolorystyczny historycznego oryginału.
  • Poszerz swoją kolekcję Edycji Jubileuszowej - więcej modeli uzupełnisz dzięki produktom nr: 212054100, 212054101, 212054102
  • Majorette już od 1964 roku jest najbardziej znanych producentem modeli pojazdów, łączy tradycję z innowacyjnością, nasze modele charakteryzują się pierwszorzędną jakością wykonania.

Podróż w czasie przez historię motoryzacji: wydanie urodzinowe Majorette na 60 - lecie marki!
Z okazji 60. rocznicy powstania modeli samochodów Majorette, 5 klasyków z historii motoryzacji zebrano w JEDNYM zestawie upominkowym. Każdy model pojazdu pochodzi z innej dekady ostatnich 60 lat i opowiada własną historię rzemiosła i projektowania motoryzacyjnego.

Prawdziwa gratka dla kolekcjonerów, miłośników samochodów i fanów Majorette. Do zebrania 6 metalowych wyścigówek Majorette, każdy w efektownych wersji kolorystycznej: metaliczny czerwony, jasnoniebieski, biały, zielony, pomarańczowy i srebrny. Przeżyj fascynację minionymi dniami i tchnij życie w zabawkę retro. Zamawiając otrzymasz JEDEN samochód (7,5 cm), wybór zostanie dokonany losowo.

60 lat tradycji i innowacji!
Niezależnie od tego, czy przechowujesz je stylowo w dołączonym pudełku kolekcjonerskim, czy też dumnie prezentujesz jako specjalny model samochodu w kolekcji pokaż swoją pasję do Majorette, marki, której ufasz od 60 lat. 

Co nie zmieniło się przez 6 dekad Majorette: Nasza pasja do samochodów i dbałość o szczegóły. Każdy samochodzik z tej urodzinowej serii jest wykonany z wysokiej jakości metalu i wyposażony zawieszenie i część otwieraną - trafiony prezent do zabawy, pościgów w zaciszu pokoju i kolekcjonowania! Otwierane elementy pozwalają rozwijać umiejętności motoryczne dzieci, jednocześnie stymulując ich wyobraźnię.

Majorette to kultowa francuska marka, która od 1964 roku oczarowuje miłośników motoryzacji na całym świecie aktualnymi kolekcjami licencjonowanych metalowych aut, które w najdrobniejszych szczegółach oddają cechy szczególne modeli znanych marek samochodów. W ofercie Majorette znajdziesz samochody osobowe, monster trucki, pojazdy interwencyjne, maszyny budowlane czy samochody wyścigowe. Majorette oferuje duży wybór metalowych samochodzików, a także zestawy parkingowe o różnej tematyce.


od 0 lat

Szczegóły

Tytuł: Majorette 60-lecie Histo ryczne, 6 rodz. (212054103)
Podtytuł: od 0 lat
Producent: Simba
Kod paskowy: 3467452074732

Recenzje