Life Wiaderko z akcesoriami do piasku (7600862173)
od 18 miesięcy

Smoby

  • Format:

    17 x 17 x 35 cm

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
36,75 PLN
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 złSmoby Wiaderko z akcesoriami Koci domek Gabi

W zestawie z wiaderkiem: grabki, łopatka, foremka i konewka. Wykonane w technologii IML, czyli obrazek jest wtopiony w materiał, dzięki temu nadruk jest odporny na ścieranie. Wyprodukowane we Francji.

  • Zabawa w piasku czy to w piaskownicy czy na plaży nie może obyć się bez solidnego wiaderka, jakim jest wiadro od Smoby na licencji Koci domek Gabi dla małych fanów bohaterów animacji.
  • Wartościowe akcesoria: łopatka, grabki, poręczna konewka i foremka do piasku, zapewniają gotowość do rozmaitej zabawy i do tworzenia piaskowych budowli czy tuneli. 
  • Twórcza zabawa w piasku pobudza wyobraźnię dzieci, wspiera ich aktywność ruchową oraz sprawność i koordynację manualną oraz motoryczną.
  • Wiaderko Koci domek Gabi od Smoby jest wyprodukowane we Francji, wykonane w technologii IML - obrazek jest wtopiony w materiał, dzięki temu nadruk jest odporny na ścieranie.
  • Jakość Smoby od 1924 roku - zabawki francuskiej marki Smoby to ergonomiczne zabawki wspierające zdrowy rozwój dzieci. Wymiary produktu: średnica 17 cm x wysokość: 35 cm. Odpowiedni dla dzieci powyżej 18 miesięcy.

Zabawki francuskiej marki Smoby zapewniają bezpieczną zabawę dzięki stałej kontroli jakości, wieloletniemu doświadczeniu, stosowaniu wysokogatunkowych materiałów, wysokiemu poziomowi świadomości ekologicznej oraz najnowocześniejszym zakładom produkcyjnym. W trosce o środowisko naturalne zestaw wyposażony przez producenta jedynie w przywieszkę i siateczkę zabezpieczającą zawartość bez plastikowego opakowania.


od 18 miesięcy

Szczegóły

Tytuł: Life Wiaderko z akcesoriami do piasku (7600862173)
Podtytuł: od 18 miesięcy
Wydawnictwo: Smoby
Kod paskowy: 3032168621732
Format:

17 x 17 x 35 cm


Recenzje