Little SMoby Drzewo koralowe (7600140309)
od 0 lat

Smoby

  • Format:

    20,8 x 14,3 x 26,1 cm

Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
139,56 PLN
Nasza cena
120,87 PLN
Oszczędzasz 14%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 112,42 złLittle Smoby Drzewo koralowe

Drzewko koralowca z 8 elementami ozdobnymi w kształcie ośmiornicy, żółwia i kwiatu, które można łączyć ze sobą i zmieniać je miejscami na gałązkach. 

Little Smoby - Bezpieczeństwo na Pierwszym Miejscu: francuska marka zabawek dla niemowląt dostarcza zabawki, które są starannie zaprojektowane, zaokrąglone kształty i solidna konstrukcja to gwarancja spokoju dla rodziców

Zabawka wspomaga rozwój sensoryczny i motoryczny dzieci: uwagę zwraca estetyczne wykonanie i modne kolory, które będą pasować do wystroju wnętrza każdego pokoiku dziecięcego. 

Wyprodukowane we Francji: Kolekcję Little Smoby wyróżnia stonowana kolorystyka, która działa wyciszająco na układ nerwowy najmłodszych dzieci. 

Little Smoby od francuskiej firmy to nie tylko zwykłe zabawki, to magiczny świat edukacyjnej radości stworzony z myślą o maluszkach. Oto, dlaczego te produkty są niezastąpione w rozwoju niemowląt:

  • Stymulacja Zmysłów i Wartości Edukacyjne: Różnorodne tekstury oraz elementy edukacyjne, takie jak litery, cyfry czy kształty wspomagają w pierwszych krokach w poznawaniu świata i rozwijaniu umiejętności poznawczych, pobudzają rozwój zmysłów dziecka, wspierając percepcję sensoryczną na każdym etapie rozwoju.
  • Rozwój Motoryki Małej: Ergonomiczne i zaokrąglone kształty i łatwe do chwytania elementy wspomagają rozwój motoryki małej, umożliwiając niemowlęciu samodzielne eksplorowanie i manipulację zabawkami.
  • Estetyka i Design: Wyjątkowy design i estetyczna stonowana kolorystyka zabawek sprawiają, że Little Smoby wyróżnia się na tle innych, przyciągając uwagę małych odkrywców i wspiera rozwój fizyczny i emocjonalny dziecka.
  • Trwałość i Łatwość Utrzymania Czystości: Solidne wykonanie gwarantuje trwałość zabawek, a łatwość utrzymania ich w czystości ułatwia codzienną opiekę rodziców.

Zabawki, które nie tylko dostarczają rozrywki, ale również. Wybierając Little Smoby, wybierasz niezapomniane chwile radości i nauki dla Twojego malucha. Zanurz się w świat zabawek Little Smoby i zobacz, jak Twoje dziecko odkrywa radość nauki przez zabawę.

ZABAWKI Z TRADYCJĄ - od 1924 r. SMOBY dostarcza bezpieczne zabawki, które posłużą na lata, odpowiedzialnie wspierają zdrowy rozwój dzieci. Smoby to ceniona przez rodziców marka zabawek z Francji. Renoma tej marki została zbudowana na przestrzeganiu surowych standardów produkcji dla bezpieczeństwa zabawek, a szerokość oferty i różnorodność asortymentu potwierdza eksperckość Smoby. Słynie z trwałych i bezpiecznych domków dla dzieci, centrum zabaw ogrodowych, jeździków, kącików zabaw czy zabawek edukacyjnych dla niemowląt Little Smoby.


od 0 lat

Szczegóły

Tytuł: Little SMoby Drzewo koralowe (7600140309)
Podtytuł: od 0 lat
Producent: Smoby
Kod paskowy: 3032161403090
Format:

20,8 x 14,3 x 26,1 cm


Recenzje