Life Piaskownica dwuczęściowa (7600850212)
od 0 lat

Smoby

  • Format:

    70 x 35 x 9 cm

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
51,51 PLN
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 złSmoby Life Mini piaskownica dwuczęściowa w displayu

Mini piaskownica dwuczęściowa idealna do ogrodu lub na balkon. Do produkcji piaskownicy wykorzystano plastik pochodzący z recyklingu. Wyprodukowana we Francji.

  • MINI - PIASKOWNICA 2w1 - PLAC ZABAW NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI: zapewnia ta 2-częściowa piaskownica i brodzik w jednym, w kształcie muszli od renomowanego producenta Smoby.
  • EKOLOGIA I FUNCJONALNOŚĆ: do produkcji piaskownicy wykorzystano plastik pochodzący z recyklingu. Kompaktowy wymiar pozwala na łatwe przemieszczanie.
  • ROZWÓJ WYOBRAŹNI: dzięki 2 częściom piaskownicy w kształcie motyla dzieci mogą bawić się zarówno w ogrodzie, na plaży czy na balkonie, bawić się w błocie, budować zamki z piasku lub pluskać się.
  • TRWAŁOŚĆ NA LATA: piaskownica zabezpieczona jest przed promieniowaniem UV, dzięki czemu będzie wyglądała tak samo i służyła dzieciom do zabawy przez wiele lat.
  • SOLIDNA I WYTRZYMAŁA: piaskownica wyprodukowana jest we Francji i przystosowana dla dzieci powyżej 18 miesiąca, wymiary piaskownicy po rozłożeniu: 70 x 35 x 9 cm.

Piaskownice od Smoby Life są łatwe w składaniu i przechowywaniu. Dwuczęściowy zestaw w kształcie muszli jest wykonany z tworzywa sztucznego pochodzące z recyklingu dla redukcji odpadów. 

Każdą z połówek muszli można łatwo wypełnić piaskiem lub wodą, dzięki temu każdy ogród stanie się wspaniałym miejscem wypoczynku i zaspokoi potrzeby zabawy małych miłośników zabawy na świeżym powietrzu.

Na potrzeby zimowania lub transportu dwuczęściową piaskownicę można łatwo wyczyścić i łatwo ułożyć w stosy, aby zaoszczędzić miejsce. 


od 0 lat

Szczegóły

Tytuł: Life Piaskownica dwuczęściowa (7600850212)
Podtytuł: od 0 lat
Wydawnictwo: Smoby
Kod paskowy: 3032168502123
Format:

70 x 35 x 9 cm


Recenzje