Klocki Panzer IV Ausf. J (3097)
od 0 lat

Cobi Klocki

  • Format:

    9,5 x 4,5 x 4 cm

Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
69,69 PLN
Nasza cena
57,67 PLN
Oszczędzasz 18%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 57,67 złPanzer IV Ausf. J

Panzerkampfwagen IV to niemiecki czołg średni produkowany w czasie II wojny światowej. Był jednym z najlepszych pojazdów pancernych tego okresu. Zaprojektowano i stworzono wiele różnorodnych wersji tego czołgu. Liczne odmiany różniły się grubością pancerza oraz uzbrojeniem. Przez cały okres produkcji od 1938 roku do 1945 roku Panzer IV miał status czołgu podstawowego. Aż do 1942 roku był najcięższym czołgiem III Rzeszy.

Mini model z klocków konstrukcyjnych COBI został zaprojektowany w skali 1:72 i składa się ze 128 wysokiej jakości elementów. Po zbudowaniu czołg ma 9,5 cm długości. Pomimo kompaktowego rozmiaru model zachował wszystkie najważniejsze cechy swojego historycznego pierwowzoru! Na bokach pojazdu znajdują się nadrukowane oznaczenia niemieckie. Również takie detale jak klapy serwisowe i wentylacja silnika to nadruki! Czołgiem można poruszać dzięki zamontowanym kółkom. Również wieża czołgu jest ruchoma i można nią obracać. Na szczególną uwagę zasługują osłony boczne kadłuba oraz wieży, tak charakterystyczne dla Panzer IV Ausf. J!

Model nadaje się w sam raz na dobry początek przygody z klockami konstrukcyjnymi COBI. Czołg Panzer IV to również ciekawy model i gadżet dla kolekcjonerów. Zajmuje niewiele miejsca i z łatwością znajdzie swoje miejsce na biurku w domu, w pracy czy też na regale z książkami.

Jeżeli jesteś zaawansowanym klockowym konstruktorem, to model dostarczy Ci bardzo ciekawych elementów. Wyraź swoją pasję poprzez klocki i buduj historię klocek po klocku!

  • 128 wysokiej jakości elementów
  • Wyprodukowane w UE przez firmę z ponad 20-letnią tradycją
  • Spełniają normy bezpieczeństwa dotyczące produktów dla dzieci
  • W pełni kompatybilne z innymi markami klocków konstrukcyjnych
  • Klocki z nadrukami nie odkształcają się i nie bledną w czasie zabawy czy pod wpływem temperatury
  • Czytelna i intuicyjna instrukcja oparta na rysunkach i ikonach

od 0 lat

Szczegóły

Tytuł: Klocki Panzer IV Ausf. J (3097)
Podtytuł: od 0 lat
Producent: Cobi Klocki
Kod paskowy: 5902251030971
Format:

9,5 x 4,5 x 4 cm


Recenzje