PANZER V PANTHER 126 KL. (3099)
od 0 lat

Cobi Klocki

  • Format:

    12 x 4 x 4,5 cm

Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
69,69 PLN
Nasza cena
57,67 PLN
Oszczędzasz 18%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 57,67 złPanzer V Panther

Panzer V Panther to do dzisiaj jeden z najbardziej rozpoznawalnych czołgów niemieckich z okresu II wojny światowej. Pantery weszły do służby w 1943 roku i swój chrzest bojowy zaliczyły podczas bitwy na Łuku Kurskim. Pomimo początkowych trudności technicznych szybko okazało się, że Pantery górują nad radzieckimi T-34 i amerykańskimi Shermanami. Gruby pancerz, zaawansowana konstrukcja, wysoka celność i jedna z najlepszych drugowojennych armat uczyniły Panterę niezwykle groźną i skuteczną bronią, budzącą respekt aż do zakończenia wojny!

Mini model z klocków konstrukcyjnych COBI został zaprojektowany w skali 1:72 i składa się ze 126 wysokiej jakości elementów. Po zbudowaniu czołg ma 12 cm długości. Pomimo kompaktowego rozmiaru model zachował wszystkie najważniejsze cechy swojego historycznego pierwowzoru! Na bokach pojazdu znajdują się nadrukowane oznaczenia niemieckie. Wieża czołgu jest ruchoma i można nią obracać. Lufa porusza się w kierunku góra-dół. Model nadaje się w sam raz na dobry początek przygody z klockami konstrukcyjnymi COBI. Pantera to również ciekawy model i gadżet dla kolekcjonerów. Zajmuje niewiele miejsca i z łatwością znajdzie swoje miejsce na biurku w domu, w pracy czy też na regale z książkami.

Jeżeli jesteś zaawansowanym klockowym konstruktorem, to ten model dostarczy Ci bardzo ciekawych elementów. Wyraź swoją pasję poprzez klocki i buduj historię klocek po klocku!

  • 126 wysokiej jakości elementów
  • Wyprodukowane w UE przez firmę z ponad 20-letnią tradycją
  • Spełniają normy bezpieczeństwa dotyczące produktów dla dzieci
  • W pełni kompatybilne z innymi markami klocków konstrukcyjnych
  • Klocki z nadrukami nie odkształcają się i nie bledną w czasie zabawy czy pod wpływem temperatury
  • Czytelna i intuicyjna instrukcja oparta na rysunkach i ikonach

od 0 lat

Szczegóły

Tytuł: PANZER V PANTHER 126 KL. (3099)
Podtytuł: od 0 lat
Producent: Cobi Klocki
Kod paskowy: 5902251030995
Format:

12 x 4 x 4,5 cm


Recenzje