Pojazd Psi Patrol - Patrol z dżungli Rocky (6067778/20143426)
od 3 lat

Spin Master

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
90,92 PLN
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 złPsi Patrol: Szczenięta w dżungli, pojazd żółwia jaszczurowatego Rocky'ego
Pojazd Rocky'ego można przekształcić w tryb ratunkowy, naciskając przód pojazdu, aby odsłonić dziób żółwia, a następnie wyciągając ogon z tyłu pojazdu, a następnie otwierając paszczę żółwia, aby dokończyć transformację! Użyj jego ogona i dzioba, aby usunąć wszelkie przeszkody i uratować sytuację! Aby uzyskać jeszcze więcej zabawy i ekscytujących misji inspirowanych serią Psi Patrol, zbierz wszystkie zabawki Psi Patrol Jungle Pups i zabawki Psi Patrol: The Mighty Movie, takie jak niesamowita kwatera główna lotniskowca i wszystkie specjalne edycje zabawek PAW Patrol dla dziewcząt i chłopców, jak figurki i zestawy do zabawy Mighty Pups, Aqua Pups i Big Truck Pups (każdy sprzedawany osobno). Dzięki zabawkom dla przedszkolaków Psi Patrol dziecko może rozwijać swoją wyobraźnię i rozwijać swoje umiejętności motoryczne poprzez zabawę w udawanie, podczas gdy ponownie przeżywa swoje ulubione sceny z seriali. Ciesz się niekończącymi się przygodami PAWsome z Rockym i jego pojazdem z żółwiami jaszczurowatymi!

  • ZMIENIAJĄCY SAMOCHÓD ZABAWKOWY: Naciśnij przycisk na jego pojeździe, aby otworzyć przód i uwolnić dziób żółwia, a następnie wyciągnij ogon żółwia i otwórz jego paszczę, aby zakończyć transformację w tryb ratunkowy!
  • EKSKLUZYWNA FIGURKA ZABAWKI ROCKY'EGO: Rocky ma ponad 2 cale wzrostu i wygląda zupełnie jak z serii Psi Patrol, ubrany w swój zielony mundur badacza dżungli i hełm!
  • INSPIRUJE UDAWANĄ ZABAWĘ: Szczeniaki szaleją w swoich nowych pojazdach Jungle Pups! Fani będą zachwyceni odkrywaniem swojej wyobraźni i tworzeniem ekscytujących misji ratowniczych ze swoimi ulubionymi szczeniakami i pojazdami!
  • ZBIERZ JE WSZYSTKIE: Poszerz swoją kolekcję zabawek Psi Patrol dla dziewcząt i chłopców o zabawkowe ciężarówki, figurki, samochodziki, zabawki-dinozaury, pluszaki, gry planszowe, puzzle i wiele więcej!
  • ZABAWKI EDUKACYJNE I NAUCZANE: Zabawki dla przedszkolaków Psi Patrol i zabawki dla małych dzieci to świetne prezenty dla dzieci, które lubią udawać, że bawią się samochodzikami, figurkami i zestawami do zabawy jako alternatywa dla lalek lub zestawu pociągów.

od 3 lat

Szczegóły

Tytuł: Pojazd Psi Patrol - Patrol z dżungli Rocky (6067778/20143426)
Podtytuł: od 3 lat
Wydawnictwo: Spin Master
Kod paskowy: 5903076514844

Recenzje