Klocki CADA. Ptaki Zagrożone. Gatunki Ptaków Ameryki Północnej. 382 elementy
Wiek: 8+

Cada

  • Format: 26.5 x 19.8 x 6.3 cm
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
85,10 PLN
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 zł

Klocki CADA. Ptaki Zagrożone. Gatunki Ptaków Ameryki Północnej. 382 elementy

Produkt został stworzony przez markę CaDA. Znana jest z wysokiej jakości klocków konstrukcyjnych, dzięki którym można samodzielnie tworzyć zdalnie sterowane zestawy lub ozdobne budowle, figurki czy też pojazdy!

Seria Elements

Zestawy CaDA Elements to zupełnie nowa linia zabawek budowlanych, nastawionych na kreatywność i edukację. Zaprojektowane są przez Douga Cushinga i zachęcają dzieci do tworzenia i budowania projektów z rzeczy, które znajdują wokół. Charakteryzują się połączeniem klocków z papierowymi elementami. Zestaw zawiera elementy Clip Brick.

Endangered Birds of North America C71025W

Zestaw składa się z 350 klocków oraz elementów papierowych (łącznie 382 elementy) i umożliwia samodzielne złożenie 3 figurek ptaków: Modrowronka kalifornijska (Scrub Jay), Lasówka żółtolica (Golden-cheeked Warbler), Sieweczka blada (Piping Plover). Składa się on z klocków, papierowych elementów skrzydeł i ogonów, a także specjalnych klocków Clip Bricks, które pozwalają na połączenie standardowych klocków i liści, papieru oraz innych materiałów. Modele mają bardzo realistyczne kolory, szczegóły, a ich wielkość jest podobna do wielkości prawdziwych ptaków przedstawionych gatunków.
Zestaw pozwoli na wybór między dwiema formami modeli - ptaków gotowych do lotu lub siedzących, ze złożonymi skrzydłami.

Dodatkowo dołączono podstawy ekspozycyjne do modeli oraz karty informacyjne, które pozwolą na zdobycie informacji o zagrożonych gatunkach.

Zestaw zapakowany został w eleganckie opakowanie, dzięki czemu zabawka świetnie sprawdzi się jako prezent.

W zestawie:
  • 350 klocków,
  • pióra z papieru,
  • elementy ozdobne z papieru,
  • podstawy ekspozycyjne,
  • karty informacyjne,
  • kolorowa instrukcja.
Zestaw składa się z łatwych w montażu klocków, z których wszystkie wykonane są z wysokiej jakości przyjaznych dla środowiska materiałów ABS. Klocki są wytrzymałe, gładkie i wypolerowane, a każda część dobrze pasuje. W zestawie również znajdują się klocki z klipsem, które mogą być używane z papierem, tkaniną i nawet liśćmi, dzięki czemu dzieci mogą budować poza tradycyjnymi zestawami konstrukcyjnymi.

Ten zestaw sprawdzi się dla tych, którzy lubią projekty manualne i chętnie rozwijają swoją wyobraźnię. Klocki w niezwykły sposób są w stanie łączyć pokolenia, a wspólnie konstruowanie jest wspaniałym sposobem do spędzania wspólnie czasu, wzmacniania więzi, a gotowy zestaw nie tylko będzie ozdobą kolekcji konstruktora, lecz będzie także wzbudzał pozytywne emocje i wspomnienia.

Informacje techniczne:
  • zestaw przeznaczony dla dzieci od 8 roku życia
  • ilość elementów: 382
  • wymiary po złożeniu Modrowronka kalifornijska: 21,5 x 8 x 10 cm
  • wymiary po złożeniu Lasówka żółtolica: 18 x 10 x 13,2 cm
  • wymiary po złożeniu Sieweczka blada: 15,7 x 8 x 6,8 cm
  • wymiary opakowania: 26,5 x 19,8 x 6,3 cm

Szczegóły

Tytuł: Klocki CADA. Ptaki Zagrożone. Gatunki Ptaków Ameryki Północnej. 382 elementy
Podtytuł: Wiek: 8+
Producent: Cada
Kod paskowy: 6948061929424
Rok wydania: 2024
Format: 26.5 x 19.8 x 6.3 cm

Recenzje