Wózek spacerowy GRANDE PLUS GREY (KSGRAN00GRY0000)

Kinderkraft

  • Format:
    • Złożony wózek: 83 x 62 x 27 cm
    Wysyłka:
    Niedostępna
Sugerowana cena
694,25 PLN
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 złIdealny na miejskie spacery

Przedstawiamy GRANDE PLUS - spacerówkę, którą pokocha każdy rodzic. To spacerówka od urodzenia do 22 kg, dzięki czemu posłuży Wam przez cały okres wózkowania. Przemyślane rozwiązania dla dzieci i rodziców sprawiają, że GRANDE PLUS to wózek idealny na miejskie spacery. Ma amortyzację na wszystkie koła, dzięki czemu nierówny chodnik czy nawet bruk nie będą stanowić dla tego wózka problemów. Koła są wykonane z nieprzebijalnej pianki i nie trzeba ich pompować. GRANDE PLUS złożysz jedną ręką dzięki systemowi CLICK & FOLD w rączce. Płynna, wielostopniowa regulacja oparcia od pozycji siedzącej do leżącej pozwala na szybkie stworzenie idealnej przestrzeni do drzemek na świeżym powietrzu dla małych i dużych dzieci.

Na cały okres wózkowania

Rozkładane na płasko oparcie oraz wytrzymała rama sprawiają, że GRANDE PLUS nadaje się dla dzieci od urodzenia do 22 kg - czyli około 4 lat.

Składanie jedną ręką

Dzięki CLICK & FOLD w rączce złożysz spacerówkę jedną ręką. Po złożeniu wózek ma kompaktowe wymiary.

Amortyzowane, nieprzebijalne koła

Kół nie trzeba pompować, wykonane są z nieprzebijalnej pianki. Są idealne na miejską nawierzchnię, a możliwość blokady przednich kół ułatwia prowadzenie wózka po nierównym terenie. Wózek ma centralny hamulec STOP & RIDE.

Duże siedzisko

Siedzisko spacerówki jest szerokie i głębokie - dzięki temu nawet większym dzieciom będzie w nim wygodnie. Ma regulowane, 5-punktowe pasy z ochraniaczami i osłonką krokową.

Szeroki zakres regulacji

Płynna, wielostopniowa regulacja oparcia od pozycji siedzącej do leżącej sprawia, że łatwo rozłożysz spacerówkę, tworząc wygodną przestrzeń do drzemek na świeżym powietrzu. Podnóżek można regulować w 4 zakresach.

Powiększana budka

Budkę jest duża, można ją też dodatkowo powiększyć. Z tyłu budki znajduje się okienko do kontaktu z dzieckiem - możesz mieć malca zawsze na oku. Z tyłu budki znajduje się kieszonka na drobiazgi rodzica.Szczegóły

Tytuł: Wózek spacerowy GRANDE PLUS GREY (KSGRAN00GRY0000)
Wydawnictwo: Kinderkraft
Kod paskowy: 5902533919703
Format:
  • Złożony wózek: 83 x 62 x 27 cm

Recenzje