Fotelik I-BOOST BLACK (KCIBOO00BLK0000)

Kinderkraft

  • Format:
    • Szerokość siedziska zewnętrzna: 41.5 cm
    Wysyłka:
    Niedostępna
Sugerowana cena
182,39 PLN
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 złBezpieczeństwo dla starszych dzieci

I-BOOST i-Size to rozwiązanie idealne dla dzieci, które już wyrosły z fotelika samochodowego, ale nie osiągnęły jeszcze 150 cm wzrostu. Ta podstawka samochodowa doskonale sprawdzi się dla dzieci w przedziale 135-150 cm wzrostu - zagwarantuje, że pas samochodowy będzie przebiegał optymalnie przez środek ramienia i klatki piersiowej. Minimalizuje to ryzyko urazów, mogących powstać w razie niespodziewanych zdarzeń na drodze. Podkładka I-BOOST i-Size została przetestowana zgodnie z najnowszą normą R129 i-Size, a zatem pozytywnie przeszła rygorystyczne testy. Jest lekka (waży tylko 2,5 kg), dzięki czemu łatwo przeniesiesz ją z auta do auta. Można montować ją w samochodach z ISOFIX lub bez.

Dopasowana do każdego auta

Podkładkę samochodową I-BOOST i-Size możesz zamontować wykorzystując złącza ISOFIX, ale istnieje też możliwość korzystania z niej w starszych samochodach, które go nie posiadają. Dzięki temu jest uniwersalna i pasuje do każdego auta.

Ergonomiczna, wygodna jazda

Podstawka I-BOOST i-Size ma wygodne podłokietniki, które zapewniają komfort podczas jazdy i ergonomiczną postawę. Podstawka jest też szeroka i głęboka, dzięki czemu będzie w niej wygodnie nawet większym dzieciom. Ma też dodatkową warstwę miękkiej pianki w siedzisku.

Lekka

Podstawka samochodowa I-BOOST i-Size jest lekka waży zaledwie 2,5 kg. Ułatwia to przenoszenie jej z samochodu do samochodu, a uniwersalny montaż sprawia, że bez problemu zamocujesz ją w swoim aucie czy aucie dziadków.Szczegóły

Tytuł: Fotelik I-BOOST BLACK (KCIBOO00BLK0000)
Wydawnictwo: Kinderkraft
Kod paskowy: 5902533924813
Format:
  • Szerokość siedziska zewnętrzna: 41.5 cm

Recenzje