Rowerek trójkołowy 4TRIKE SILVER GREY (KR4TRI22GRY0000)
od 12 miesięcy

Kinderkraft

  • Format:
    • Rozłożony produkt: 69 x 44,5 x 49 cm
    Wysyłka:
    Niedostępna
Sugerowana cena
319,19 PLN
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 złOdkryj rowerek trójkołowy 4TRIKE

4TRIKE to rowerek trójkołowy z pedałami, który po zmianie funkcji jest także pchaczem oraz minirowerkiem biegowym! Pomoże Twojemu dziecku doskonalić zdolności motoryczne, utrzymywać równowagę i zachęci go do pierwszych aktywności. Wspólne zabawy na dworze czy w domu to chwile, które pozostaną w Waszej pamięci na zawsze! Rowerek ma wytrzymałe koła z nieprzebijalnej pianki, dzięki którym Twój malec będzie mógł korzystać z rowerka zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Do zmiany funkcji nie są potrzebne narzędzia - zrobisz to w chwilę, również podczas spaceru. A gdy maluszkowi znudzi się jazda na trójkołowcu, pedały łatwo wepniesz pod siodełko - nigdy się nie zgubią. 4TRIKE nadaje się dla dzieci od 1 roku życia do około 3 lat. Regulowane siodełko pozwoli Ci lepiej dopasować rowerek do wzrostu dziecka, a dzięki łatwemu składaniu weźmiesz 4TRIKE wszędzie - na wakacje czy nawet na zakupy, bo zmieści się w koszu wózka.

Aż trzy funkcje

4TRIKE to rowerek dla dzieci od 1 roku życia, który łączy w sobie funkcje minirowerka-pchacza, minirowerka biegowego oraz rowerka trójkołowego z pedałami. Do zmiany funkcji nie potrzebujesz narzędzi, a zajmie to tylko chwilę.

Stabilna konstrukcja

Dzięki trójkołowej konstrukcji 4TRIKE jest stabilny i idealny do nauki jazdy. Został stworzony do bezpiecznej jazdy poza domem i w domu.

Wspiera rozwój

W funkcji jeździka zachęci malca do ćwiczenia naprzemiennego ruszania nóżkami, a w funkcji rowerka biegowego wspiera rozwój równowagi. Z kolei jako rowerek trójkołowy pomoże dziecku w przygotowaniu się do jazdy na dużym rowerze.

Lekki i wytrzymały

Ma aluminiową ramę, która jest bardzo wytrzymała i niezwykle lekka. 4TRIKE waży jedyne 3,5 kg, a dzięki uchwytom (jeden na ramie, drugi na kierownicy) rodzic będzie mógł go bez problemu wziąć ze sobą.

Łatwe składanie

Rowerek składa się do kompaktowych rozmiarów i zmieści się nawet do kosza wózka dziecięcego. Niewielkie rozmiary sprawiają, że 4TRIKE po skończonej zabawie można schować do szafy czy postawić w kącie pokoju. Dodatkowo dzięki praktycznemu uchwytowi zabierzesz go ze sobą wszędzie.

Regulowane siodełko

4TRIKE to rowerek trójkołowy, który rośnie razem z dzieckiem. Siodełko można bez trudu wyregulować, by dopasować je do potrzeb szybko rosnącego malucha.


od 12 miesięcy

Szczegóły

Tytuł: Rowerek trójkołowy 4TRIKE SILVER GREY (KR4TRI22GRY0000)
Podtytuł: od 12 miesięcy
Wydawnictwo: Kinderkraft
Kod paskowy: 5902533922413
Format:
  • Rozłożony produkt: 69 x 44,5 x 49 cm

Recenzje