TOMMEE TIPPEE Pojemnik na pieluszki biały (TTP85100102)

TM Toys

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
132,84 PLN
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 złTwist & Click jest jedynym pojemnikiem, który skręca i indywidualnie owija każdą pieluchę, bezpiecznie odizolowując nieprzyjemne zapachy i zarazki oraz utrzymując dom w czystości. Kosz na pieluchy jest dostarczany z jednym wstępnie załadowanym wkładem. Aby ograniczyć negatywny wpływ na środowisko, nasza wielowarstwowa, antybakteryjna folia Greenfilm powstaje na bazie materiału biologicznego i wykonana jest z trzciny cukrowej pozyskiwanej w sposób zrównoważony. 

Twoje dziecko jest takie małe, ale wciąż potrafi narobić nie lada bałaganu! Uznany za numer jeden wśród systemów utylizacji pieluch w Europie, pojemnik na pieluchy Twist & Click jest jedynym pojemnikiem na pieluchy, który skręca i indywidualnie owija każdą pieluchę, bezpiecznie odizolowując nieprzyjemne zapachy i zarazki oraz utrzymując dom w czystości.

Wielowarstwowa, antybakteryjna folia Greenfilm jest 100 razy skuteczniejsza niż worki na pieluszki, ponieważ zawiera ochronę Biomaster, która zabija 99, niebezpiecznych zarazków, takich jak E.coli i gronkowiec złocisty. Kontakt z folią powstrzymuje rozkład białek przez bakterie proces odpowiedzialny za wiele nieprzyjemnych zapachów. Inteligentna pokrywa uszczelniająca zatrzymuje wszystkie nieprzyjemne zapachy, a wbudowany tłok wpycha pieluchy głęboko do kosza, utrzymując Twoje ręce w czystości. 

Pomimo kompaktowego rozmiaru, pojemnik na pieluchy może pomieścić o 25, więcej pieluch niż czołowe konkurencyjne pojemniki na pieluchy, czyli nawet 33 pieluchy na raz, co oznacza mniej wycieczek do kosza na zewnątrz! 

Pojemnik na pieluchy jest dostarczany z jednym wstępnie załadowanym wkładem. Każdy wkład zapewnia ilość folii antybakteryjnej wystarczającą na 1 miesiąc, w zależności od rozmiaru i liczby używanych pieluszek. 

Aby ograniczyć negatywny wpływ na środowisko, nasza wielowarstwowa, antybakteryjna folia Greenfilm powstaje na bazie materiału biologicznego i wykonana jest z trzciny cukrowej pozyskiwanej w sposób zrównoważony. 

Należy pamiętać, że system utylizacji pieluszek Twist & Click jest kompatybilny wyłącznie z wkładami Tommee Tippee Twist & Click. Wkłady Sangenic TEC i Simplee Sangenic nie są kompatybilne z tym pojemnikiem. W celu zapewnienia optymalnej wydajności zalecamy stosowanie w pojemniku na pieluchy Twist & Click wyłącznie oryginalnych wkładów marki Twist & Click.Szczegóły

Tytuł: TOMMEE TIPPEE Pojemnik na pieluszki biały (TTP85100102)
Wydawnictwo: TM Toys
Kod paskowy: 5010415510013

Recenzje