TOMMEE TIPPEE Kubek z obciążoną słomką 300 ml żółty (TTP447831)
od 0 lat

TM Toys

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
36,90 PLN
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 złKubki ze słomką są świetną alternatywą dla kubków niekapków, a miękka słomka pomaga rozwijać umiejętność picia. Miękka, silikonowa słomka ułatwia picie, a maluchy nie muszą mocno przechylać kubka, aby się z niego napić. Obciążona słomka pozwala dziecku pić pod dowolnym kątem, a łatwe do trzymania uchwyty idealnie pasują do małych rączek. Kubek ze słomką zachęca do popijania, co wspomaga rozwój mowy i jamy ustnej poprzez wzmacnianie warg, policzków i języka.   

Wyposażony w INTELLIVALVE, wyjątkową technologię zapobiegającą przeciekaniu, która gwarantuje, że kubek treningowy z obciążoną słomką jest całkowicie szczelny i zawiera jedyny zawór, który wytrzymuje ciśnienie wewnętrzne, co oznacza, że kubek nie cieknie, nawet gdy zostanie odwrócony do góry dnem lub wstrząśnięty. Nasz unikalny zawór zarówno uszczelnia, jak i reguluje przepływ płynu, aby zatrzymać wycieki i zapewnić łatwe picie. 

Ponieważ higiena jest dzisiaj najważniejsza, nasze butelki do picia zapewniają dodatkową warstwę bezpieczeństwa, ponieważ ustnik zawiera technologię antybakteryjną BACSHIELD. BACSHIELD to powszechnie stosowana technologia jonów srebra, która zapewnia uznaną od wieków ochronę przed niepożądanymi bakteriami, nie powodując żadnych szkodliwych skutków. Zapobiega ona rozwojowi niepożądanych bakterii, które mogą powodować degradację produktu, odbarwienia, plamy lub nieprzyjemny zapach. Osiąga się to dzięki jonom srebra zawartym w materiale słomki*, co zapobiega namnażaniu się bakterii.

Wszystkie nasze produkty są wolne od BPA, BPS, PVC, ftalanów i nitrozoaminy.


od 0 lat

Szczegóły

Tytuł: TOMMEE TIPPEE Kubek z obciążoną słomką 300 ml żółty (TTP447831)
Podtytuł: od 0 lat
Wydawnictwo: TM Toys
Kod paskowy: 5010415478313

Recenzje