TOMMEE TIPPEE FLIPTOP Bidon sport 18m+ fioletowy (TTP447865)
od 18 miesięcy

TM Toys

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
68,19 PLN
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 złBycie maluchem jest pełne pragnienia, dlatego ważne jest, aby dbać o jego nawodnienie i zachęcać go do picia większej ilości wody. Specjalnie zaprojektowany dla maluchów, które dużo chodzą, biegają i wspinają się, bidon sportowy Tommee Tippee Superstar Flip Top jest idealnie dopasowany do małych rączek i może pomieścić 500 ml zimnego płynu. Jest wygodny do przenoszenia i ma łatwo otwieraną pokrywkę, dzięki czemu utrzymywanie nawodnienia nigdy nie było tak fajne.

Wyposażony w innowacyjną technologię zapobiegającą przeciekaniu INTELLIVALVE bidon jest całkowicie szczelny i odporny na wstrząsy nawet po odwróceniu do góry dnem lub wstrząśnięciu. Nasz unikalny zawór uszczelnia i reguluje przepływ płynu, aby zatrzymać wycieki i zapewnić łatwe picie. Izolowany bidon sportowy Superstar Flip Top jest odpowiedni dla maluchów w wieku od 18 miesięcy, a jego mechaniczne otwieranie za pomocą przycisku jest łatwe w obsłudze jedną ręką.

Ponieważ higiena jest dzisiaj najważniejsza, nasze bidony na wodę zapewniają dodatkowy stopień pewności, ponieważ silikonowy ustnik zawiera antybakteryjną technologię BACSHIELD, która ogranicza bakterie nawet o 99,9,. BACSHIELD to powszechnie stosowana technologia oparta na jonach srebra, która zapewnia ochronę przed niepożądanymi bakteriami. Jego działanie polega na zapobieganiu rozwojowi bakterii, które mogą powodować degradację produktu, odbarwienia, plamy lub nieprzyjemny zapach. Dla dodatkowej ochrony przed ugryzieniami, wytrzymały, trwały jednoczęściowy ustnik jest delikatny dla małych ust, ale wystarczająco odporny na małe ząbki. 

Bidon jest w całości wolny od BPA, BPS, PVC, ftalanów i nitrozoaminy, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje dziecko nie jest narażone na działanie szkodliwych materiałów. Można go również myć w zmywarce i sterylizować, co zapewnia dodatkowy spokój ducha.


od 18 miesięcy

Szczegóły

Tytuł: TOMMEE TIPPEE FLIPTOP Bidon sport 18m+ fioletowy (TTP447865)
Podtytuł: od 18 miesięcy
Wydawnictwo: TM Toys
Kod paskowy: 5010415478658

Recenzje