Emocje. Puzzle malucha
Wiek: 2+

Edgard

Wysyłka:
1 - 2 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
24,90 PLN
Nasza cena
18,68 PLN
Oszczędzasz 25%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 18,68 zł

Emocje. Puzzle malucha to kolorowe puzzle przedstawiające scenki z życia maluchów. Małe dzieci, układając 3-elementowe puzzle, uczą się rozpoznawania i nazywania emocji oraz poznają różnorodne strategie radzenia sobie z nimi. Rozwijają przy tym wyobraźnię emocjonalną, spostrzegawczość oraz ćwiczą motorykę małą, dopasowując pasujące do siebie elementy.

Puzzle wspierają rozwój emocjonalny i intelektualny dziecka przez zabawę. Przedstawiają siedem scenek związanych m.in. z radością z wygranego biletu, dumy z własnego obrazka, strachu przed pająkiem czy smutku z powodu rozstania z bliską osobą, a także przykładowe sposoby radzenia sobie z uczuciami, np. dzielenie się smutkiem i radością z innymi czy mierzenie się ze strachem z pomocą opiekuna. Dziecko ma okazję przyjrzeć się emocjom, które malują się na twarzy osób i ujawniają w sposobie zachowania, a także obserwować reakcje innych osób. Przy okazji uczy się empatii oraz opowiadania o emocjach.

Kolorowe, przykuwające wzrok ilustracje Justyny Karaszewskiej angażują uwagę dzieci i zachęcają do zabawy. Puzzle zostały wykonane z grubej tektury, aby łatwo było je chwytać i układać.

Kapitan Nauka to marka, która powstała dzięki rodzicom poszukującym mądrej, pełnej radości, ale i wymagającej rozrywki dla dzieci. Skupiamy się na zagadkach, grach, puzzlach i książeczkach, które ucząprzez kreatywną zabawę i wspomagają rozwój dziecka.

Produkty Kapitana Nauki dostosowane są do potrzeb dzieci od narodzin do 11. roku życia. Stymulują rozwój kluczowych umiejętności, takich jak koncentracja, pamięć, spostrzegawczość, myślenie logiczne, kreatywność. Są świetną alternatywą dla smartfona czy komputera, a czas spędzony przy wspólnych rozgrywkach, w gronie rodziny lub rówieśników wzmacnia więzi i umiejętności komunikacyjne.

Wiek: 2+
 

Szczegóły

Tytuł: Emocje. Puzzle malucha
Podtytuł: Wiek: 2+
Producent: Edgard
Seria: Kapitan Nauka
Kod paskowy: 5904905917430
Rok wydania: 2024

Recenzje