Zwierzęta. Pierwsze puzzle
Wiek: 12 msc+

Edgard

Wysyłka:
1 - 2 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
34,90 PLN
Nasza cena
26,19 PLN
Oszczędzasz 25%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 26,19 zł

Zwierzęta. Pierwsze puzzle (12+ mies.) to wyjątkowe układanki dla najmłodszych dzieci, które rozbudzają ciekawość świata maluszków, wspierają rozwój motoryki małej i mowy, dostarczając wiele okazji do naśladowania odgłosów i nazywania zwierząt. Powtarzanie dźwięków i słów to bowiem pierwszy krok w nauce mówienia.

W poręcznym pudełku znajduje się 15 dwuelementowych układanek przedstawiających różnorodne zwierzęta domowe, wiejskie i leśne, m.in.: psa, kota, kurę, kaczkę, wilka czy wiewiórkę. Dzięki kolorowym ilustracjom zabawa z puzzlami uczy również rozróżniania kolorów i kształtów oraz ćwiczy sprawność dłoni i palców.

W książeczce-harmonijce dołączonej do zestawu puzzli znajduje się mnóstwo pomysłów na zabawy zachęcające maluszka do powtarzania dźwięków i słów. Sprawdźcie wspólnie z dzieckiem, które zwierzę głośno muczy: muuuuu!, a które gdacze: ko, ko, ko, koooo! A na dobranoc przeczytajcie zabawną historyjkę ze zwierzątkami, które układają się do snu.

Wszystkie elementy układanki zostały wykonane z grubej tektury i mają zaokrąglone rogi – w trosce o bezpieczeństwo najmłodszych dzieci.

Kapitan Nauka to marka, która powstała dzięki rodzicom poszukującym mądrej, pełnej radości, ale i wymagającej rozrywki dla dzieci. Skupiamy się na zagadkach, grach, puzzlach i książeczkach, które uczą przez kreatywną zabawę i wspomagają rozwój dziecka.

Produkty Kapitana Nauki dostosowane są do potrzeb dzieci od narodzin do 11. roku życia. Stymulują rozwój kluczowych umiejętności, takich jak koncentracja, pamięć, spostrzegawczość, myślenie logiczne, kreatywność. Są świetną alternatywą dla smartfona czy komputera, a czas spędzony przy wspólnych rozgrywkach, w gronie rodziny lub rówieśników wzmacnia więzi i umiejętności komunikacyjne.

Wiek: 12 msc+
 

Szczegóły

Tytuł: Zwierzęta. Pierwsze puzzle
Podtytuł: Wiek: 12 msc+
Producent: Edgard
Seria: Kapitan Nauka
Kod paskowy: 5904905917621
Rok wydania: 2024

Recenzje