Zestaw WOT Mini Deskorolka z rampą Utlimate (103304654)
od 5 lat

Simba

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
35,28 PLN
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 złZestaw WOT Mini Deskorolka z rampą Utlimate

  • Nowoczesna rampa z deskorolką na palce X-Treme od Simba otwiera niesamowite możliwości podczas budowy własnego skateparku, różnorodne przeszkody gwarantują realizację najśmielszych marzeń skatera.
  • Opanuj mistrzowskie tricki i zmniejsz stres - zestawy X-Treme do akrobacji deskorolką poruszaną własnymi palcami skutecznie wzmacniają motorykę i wytrwałość.
  • Stabilna konstrukcja rampy X-Treme dokładnie wyprofilowane krawędzie ułatwiają skoordynowanie manewrów, dołączona deska ma szybko obracające się kółka, aby zapewnić jeszcze większą dynamikę ruchów.
  • Trenuj koordynację i rozwijaj swój mózg - zestaw rampa EXTREME do skateboardingu zawiera 8 zapasowych opon, imadło, śrubokręt i 2 śruby z nakrętką to trafiony prezent dla dzieci od 5 lat, wymiary rampy 27x10x9cm
  • Połącz z innymi zestawami X-Treme od Simba, aby stworzyć rozbudowany skatepark z wieloma przeszkodami dla zwinnych akrobacji - w kolekcji dostępne są jeszcze: rampa EXTREME z deskorolką, pojedyncze deskorolki 6 rodzajów, deskorolki 4-pack.

Zestawy X-Treme zostały stworzone przez wiodącego producenta zabawek Simba. X-Treme służy do ćwiczenia trików na deskorolce dzięki kierowaniu palcami dłoni. Zabawa X-Treme to sprawdzony sposób na odstresowanie oraz rozwijanie zręczności i cierpliwość w jednym.


od 5 lat

Szczegóły

Tytuł: Zestaw WOT Mini Deskorolka z rampą Utlimate (103304654)
Podtytuł: od 5 lat
Wydawnictwo: Simba
Kod paskowy: 4006592091026
Waga: 0.187 kg

Recenzje