Zestaw figurek Horses 71494 Stajnia (71494)
od 4 lat

Playmobil

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
167,30 PLN
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 złStajnia

W zamykanych boksach dla kucyków, zwierzęta mogą odpocząć po pracowitym dniu. Kucyki mogą być czyszczone w miejscu przeznaczonym do mycia, a następnie pielęgnowane za pomocą licznych akcesoriów. Boks dla kucyków i elementy ogrodzenia doskonale nadają się do rozbudowy innych dostępnych ogrodzeń i stajni.

Witamy w przytulnej stajni na Ranczu Waterfall. Tutaj kucyki mają dużo miejsca na przestronnym padoku i są pod troskliwą opieką. Codzienna pielęgnacja koni odbywa się w miejscu przeznaczonym do mycia, z licznymi akcesoriami do pielęgnacji. Gdy czworonożni przyjaciele są już czyści, mogą odpocząć w zamykanym boksie dla kucyków i cieszyć się porcją świeżego siana. Ta stajnia to marzenie każdego kucyka!

  • Szczegółowo zaprojektowana stajnia PLAYMOBIL z jedną figurką PLAYMOBIL, dwoma kucykami, boksem dla koni z miejscem do mycia, elementami ogrodzenia i licznymi dodatkami do opieki nad końmi.
  • Z dwiema pustymi etykietami do podpisania drzwi stajni i boksu dla koni.
  • Idealny jako prezent urodzinowy lub upominek dla fanów jeździectwa w wieku od 4 lat.
  • Zestawy PLAYMOBIL Horses of Waterfall są wykonane średnio w ponad 80, z materiałów pochodzących z recyklingu i materiałów pochodzenia biologicznego.

od 4 lat

Szczegóły

Tytuł: Zestaw figurek Horses 71494 Stajnia (71494)
Podtytuł: od 4 lat
Wydawnictwo: Playmobil
Kod paskowy: 4008789714947

Recenzje