Zestaw figurek Horses 71495 Turniej kucyków (71495)
od 4 lat

Playmobil

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
132,32 PLN
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 złTurniej kucyków

Bogato wyposażony Turniej kucyków PLAYMOBIL z trzema figurkami PLAYMOBIL oraz dwoma kucykami. Zawiera podium do ceremonii wręczenia nagród, różne przeszkody i inne akcesoria dla koni.

Rozpocznij rywalizację na Turnieju kucyków PLAYMOBIL. Utalentowani jeźdźcy mogą zademonstrować swoje umiejętności na placu pokazowym z różnymi przeszkodami, takimi jak rów z wodą, gałęzie i bele słomy. Nie jest łatwo przejechać trasę bez popełniania błędów, ale każdy daje z siebie wszystko. Na koniec zwycięzca otrzymuje puchar, a kucyk wieniec laurowy. Niezależnie od tego, czy jest się pierwszym, czy drugim, udział w turnieju jest najważniejszy! 

  • Uroczo zaprojektowana zabawka konna z trzema figurkami PLAYMOBIL, dwoma kucykami, trzema płotkami, platformą, wieńcem zwycięstwa, kaskami i wieloma innymi dodatkami do ekscytujących pokazów konnych w pokoju dziecięcym.
  • Figurki dzieci mogą jeździć na kucykach bez siodła.
  • Idealny jako prezent urodzinowy lub upominek dla fanów jeździectwa w wieku od 4 lat. 
  • Zestawy PLAYMOBIL Horses of Waterfall są wykonane średnio w ponad 80, z materiałów pochodzących z recyklingu i materiałów pochodzenia biologicznego.

od 4 lat

Szczegóły

Tytuł: Zestaw figurek Horses 71495 Turniej kucyków (71495)
Podtytuł: od 4 lat
Wydawnictwo: Playmobil
Kod paskowy: 4008789714954

Recenzje