Zestaw figurek My Life 71509 Tiny House (71509)
od 4 lat

Playmobil

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
387,01 PLN
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 złTiny House

Mój dom jest moją twierdzą - ale nie trzeba tego powiedzenia brać dosłownie. W małym, ale pięknym Tiny House na dwóch piętrach z przytulną kuchnią połączoną z salonem, łóżkami i funkcjonalnym umeblowaniem jest wszystko, aby czuć się bezpiecznie i komfortowo. Tiny House można w każdej chwili indywidualnie zaprojektować dzięki możliwości wyboru tapet, które jako plik sam ściągniesz, zapiszesz i wydrukujesz.

Mały dom, wielkie rodzinne szczęście! Przenieś się do małej rodzinnej idylli dzięki serii Tiny House PLAYMOBIL, wykonanej w trosce o zrównoważony rozwój. Tiny House oferuje wszystko, co potrzebne: na parterze znajduje się jadalnia i kuchnia z kuchenką, zlewem i lodówką, a także rozkładany stół oraz łazienka z prysznicem i toaletą. Składana drabina prowadzi na poddasze, na którym znajduje się pokój dziecięcy i dwa miejsca do spania dla rodziców. W ogrodzie uprawiane są owoce i warzywa w podwyższonej grządce i skrzynce na kwiaty, a panele słoneczne na dachu wspierają dostawy energii elektrycznej. Ten mały domek to spełnienie wszystkich marzeń!

  • Uroczo zaprojektowany zestaw do zabawy z trzema figurkami PLAYMOBIL, dwupiętrowym domkiem z aneksem kuchennym, łazienką, poddaszem i umeblowaniem, a także licznymi akcesoriami do wesołej zabawy w odgrywanie ról.
  • Kreatywna dekoracja: dom można indywidualnie zaprojektować za pomocą szablonów tapet do pobrania.
  • Wszystkie zestawy w świecie tematycznym PLAYMOBIL Tiny House są wykonane średnio w ponad 80, z materiałów pochodzących z recyklingu i materiałów pochodzenia biologicznego.

od 4 lat

Szczegóły

Tytuł: Zestaw figurek My Life 71509 Tiny House (71509)
Podtytuł: od 4 lat
Wydawnictwo: Playmobil
Kod paskowy: 4008789715098

Recenzje