Zestaw figurek Dinos 71525 Stacja badawcza dla dinozaurów Dimorfodonów (71525)
od 4 lat

Playmobil

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
118,14 PLN
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 złStacja badawcza dla dinozaurów Dimorfodonów

Dron wyrusza ze stacji obserwacyjnej i podąża śladem Dimorfodona. Dodatkowo badane są próbki wody ze stawu i obserwowane jest zachowanie dinozaura podczas żerowania. Zawiera kartę wiedzy o dinozaurach.

Odkryj świat dinozaurów z zestawem Stacja badawcza dla dinozaurów Dimorfodonów PLAYMOBIL. Dobrze ukryty w wydrążonym pniu drzewa badacz dinozaurów obserwuje żerującego Dimorfodona. Dzięki dronowi z kamerą może robić zdjęcia z bliskiej odległości, nie przeszkadzając dużemu gadowi. Dalsze badania przeprowadza za pomocą mikroskopu. Seria PLAYMOBIL Dinos zaprasza dzieci w wieku od 4 lat do zanurzenia się w ciekawych przygodach z możliwością odgrywania ról i przeżycia fascynacji gigantycznymi jaszczurami w domu.

  • Bogato wyposażony zestaw z figurką PLAYMOBIL, Dimorfodonem, latającą jaszczurką, dronem z kamerą, mikroskopem, stawem z roślinami i wieloma innymi wspaniałymi dodatkami.
  • Figurka dinozaura może poruszać kończynami i głową oraz otwierać dolną szczękę. Skrzydła można obracać we wszystkich kierunkach.
  • W zestawie karty wiedzy z interesującymi faktami o dinozaurach.
  • Zestawy PLAYMOBIL Dinos są wykonane średnio w ponad 80, z materiałów pochodzących z recyklingu i materiałów pochodzenia biologicznego.

od 4 lat

Szczegóły

Tytuł: Zestaw figurek Dinos 71525 Stacja badawcza dla dinozaurów Dimorfodonów (71525)
Podtytuł: od 4 lat
Wydawnictwo: Playmobil
Kod paskowy: 4008789715258

Recenzje