Zestaw figurek Dinos 71527 Wykopalisko ze szkieletem dinozaura (71527)
od 4 lat

Playmobil

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
46,72 PLN
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 złWykopalisko ze szkieletem dinozaura

Sensacyjne znalezisko: Paleontolog czyli badacz dinozaurów, znalazł kości tych gadów, z których można złożyć kompletny szkielet. Zawiera kartę wiedzy o dinozaurach.

Wyrusz do świata dinozaurów z zestawem do zabawy Wykopalisko ze szkieletem dinozaura PLAYMOBIL. Wyposażony w pędzel, kilof, łopatę i wiadro, paleontolog bada szczątki tych olbrzymich gadów. Ostrożnie odkrywa jedną kość po drugiej. Radość z sensacyjnego znaleziska jest ogromna. Badaczowi udało się odnaleźć kompletny szkielet. Seria PLAYMOBIL Dinos zaprasza dzieci w wieku od 4 lat do wzięcia udziału w ciekawych przygodach z możliwością odgrywania ról i przeżycia fascynacji gigantycznymi jaszczurami w domu.

  • Zestaw zawiera figurkę PLAYMOBIL, jaszczurkę, szkielet dinozaura do złożenia, mapę, łopatę, kilof, ołówek i dodatkowe wyposażenie badacza, umożliwiające realistyczną zabawę w odgrywanie ról.
  • Szkielet dinozaura można rozłożyć na poszczególne części, wykopać i złożyć z powrotem
  • Zestawy PLAYMOBIL Dinos są wykonane średnio w ponad 80, z materiałów pochodzących z recyklingu i materiałów pochodzenia biologicznego.

od 4 lat

Szczegóły

Tytuł: Zestaw figurek Dinos 71527 Wykopalisko ze szkieletem dinozaura (71527)
Podtytuł: od 4 lat
Wydawnictwo: Playmobil
Kod paskowy: 4008789715272

Recenzje