Figurki Śmierdziele mix 8 wzorów / display (EP60077/DISPLAY)
od 5 lat

Epee

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
531,36 PLN
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 złŚmierdziele - figurki do kolekcjonowania

W 2004 roku Śmierdziele były hitem sprzedaży i fenomenem na ówczesnym rynku zabawek. Zdobyły ogromną popularność i rozgłos w mediach. Teraz kultowe Śmierdziele powracają! 

Nowa seria to odświeżona szata graficzna, nowoczesne, poręczne opakowanie i 8 najpopularniejszych postaci. Każda z nich jest inna - ma inny charakter i co najważniejsze wydaje inny paskudny zapach. Aby uwolnić zapach, wystarczy ścisnąć głowę figurki. Śmierdziele to prawdziwi mistrzowie w sztuce robienia żartów, pranków i wyzwań. 

Ich zapachy są bardzo różnorodne, tak, że każdy znajdzie dla siebie ten najbardziej paskudny. Śmierdziele można zbierać, wymieniać się nimi, mieszać ze sobą zapachy. To doskonała zabawa, która przynosi wiele śmiechu i spontanicznej radości. 

Figurka zapakowana jest w poręczne opakowanie, dzięki czemu Śmierdziela można łatwo schować do kieszeni lub plecaka i zabrać do szkoły, do domu czy na plac zabaw.  

W asortymencie 8 figurek: Sasza Śmierdzący Śledź, Tomaszek Zapaszek, Przemek Przepocona Skarpeta, Paweł Paszcza, Piotr Bekas, Czesio Cichaczek, Walduś Wymiotny, Hubert z Chlewika.

Podana cena jest ceną za 1 display zawierający 16 sztuk.


od 5 lat

Szczegóły

Tytuł: Figurki Śmierdziele mix 8 wzorów / display (EP60077/DISPLAY)
Podtytuł: od 5 lat
Wydawnictwo: Epee
Kod paskowy: 5905896600776

Recenzje