ANIMAGIC Zabawka interaktywna Axolotl, różowy (930393/rozowy)
od 4 lat

Goliath

  • Format:

    Wysokość: 13 cm

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
59,03 PLN
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 złZapraszamy do poznania naszej najnowszej zabawki dla dzieci - Animagic Axolotl! Ten uroczy stworek to idealny towarzysz zabaw dla najmłodszych. Animagic Axolotl występuje w dwóch wariantach kolorystycznych: różowym i niebieskim, aby dzieci mogły wybrać swojego ulubionego przyjaciela.

Jedną z najbardziej fascynujących cech tego zabawnego stworka jest jego zdolność do świecenia po zanurzeniu w wodzie. Dzieci mogą zanurzyć go w wannie, basenie lub zlewie kuchennym i podziwiać, jak delikatne światełka emanują z jego ciała, tworząc magiczny efekt pod wodą.

Animagic Axolotl został wykonany z super elastycznej gumy, co sprawia, że jest niezwykle miękki i przyjemny w dotyku. Dzięki tej elastyczności może być ściskany i uginany co dodatkowo rozbudza wyobraźnię dziecka i zachęca do kreatywnej zabawy.

Niech Twoje dziecko odkryje niezwykłe przygody razem z Animagic Axolotl - zabawką, która przynosi radość, edukuje i rozwija wyobraźnię, będąc jednocześnie niezawodnym towarzyszem w każdej dziecięcej przygodzie!


od 4 lat

Szczegóły

Tytuł: ANIMAGIC Zabawka interaktywna Axolotl, różowy (930393/rozowy)
Podtytuł: od 4 lat
Wydawnictwo: Goliath
Kod paskowy: 8720077303911
Format:

Wysokość: 13 cm


Recenzje