Gra Pakiet Podwodne Miasta Nowe Odkrycia (PMEK)
od 14 lat

Portal Games

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
508,44 PLN
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 złPakiet Podwodne Miasta Nowe Odkrycia

Ziemia jest przeludniona. Terraformacja Marsa jak zwykle wydaje się możliwa do przeprowadzenia... ale dopiero za kilkadziesiąt lat.

Tylko jedna droga pozostała otwarta dla ekspansji ludzkości: świat pod powierzchnią morza. Gracze rywalizują między sobą, aby zbudować najlepiej prosperujące podwodne państwo - archipelag podwodnych miast połączonych siecią tuneli.

Farmy alg i odsalarnie dostarczą obywatelom twojego państwa pożywienia i wody. Laboratoria będą źródłem wiedzy, której potrzebujesz, by usprawnić swoje działania. Być może uda ci się nawet zbudować miasta symbiotyczne, w pełni zintegrowane z podwodnym ekosystemem.

Zaczynając od jednego miasta, będziesz rozbudowywać swoją sieć, łącząc ją z przybrzeżnymi metropoliami. W ciężkich czasach, gdy produkcja rolna nie wystarcza, by zaspokoić głód na świecie, a niedobór wody pitnej skłóca członków Federacji Narodów, zbudujesz samowystarczalne państwo.

I kto wie, być może pewnego dnia zaczniesz eksportować swoje produkty do tych, którzy pozostali na lądzie. Zapoznajcie się z Nowymi Odkryciami, pierwszym rozszerzeniem do Podwodnych Miast. W środku znajdziecie nowe komponenty, niespotykane warianty rozgrywki oraz nieszablonowe strategie do sprawdzenia.

Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Podwodne miasta.


od 14 lat

Szczegóły

Tytuł: Gra Pakiet Podwodne Miasta Nowe Odkrycia (PMEK)
Podtytuł: od 14 lat
Wydawnictwo: Portal Games
Kod paskowy: 5902560389029

Recenzje