Figurka Jurassic World Nagły Atak Dinozaur Prestosuchus (HLN63/HLN71)
od 4 lat

Mattel

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
67,90 PLN
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 złTe dinozaury Nagły atak inspirowane filmem Jurassic World Dominion mają pojedynczą funkcję ataku, ruchome punkty oraz realistyczny wygląd. W zestawie znajduje się jeden dinozaur. Pozostałe dinozaury są sprzedawane oddzielnie. To wspaniały prezent dla dzieci od 4 roku życia. OŻYW dinozaura dzięki rzeczywistości rozszerzonej. Wystarczy zeskanować kod tropiący w bezpłatnej aplikacji Jurassic World Facts App za pomocą kompatybilnego smartfona/tabletu (z Androidem lub iOS, nie znajduje się w zestawie), aby odkryć funkcje i gry w rzeczywistości rozszerzonej. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

  • Przygotuj się na wartką akcję i emocjonujące przygody z figurkami Nagły atak inspirowanymi filmem Jurassic World Dominion, z których każda ma jedną funkcję ataku charakterystyczną dla danego gatunku.
  • Te autentyczne figurki mają 17,5 cm długości i 7,5 cm wysokości, ruchome punkty oraz realistyczny wygląd.
  • Interaktywne atrakcje! Wystarczy zeskanować kod tropiący w bezpłatnej aplikacji Jurassic World Facts App za pomocą kompatybilnego smartfona/tabletu (nie znajduje się w zestawie), aby odkryć funkcje i gry w RZECZYWISTOŚCI ROZSZERZONEJ.
  • Zabawa wirtualna! W niesamowitych grach czeka Cię mnóstwo przygód: odkryj tryb rentgena i termiczny, ścigaj i łap dinozaury w różnych środowiskach oraz ratuj je i wypuszczaj w prawidłowym otoczeniu.
  • Doskonały prezent dla miłośników dinozaurów w wieku od 4 lat, zwłaszcza fanów filmu Jurassic World.

od 4 lat

Szczegóły

Tytuł: Figurka Jurassic World Nagły Atak Dinozaur Prestosuchus (HLN63/HLN71)
Podtytuł: od 4 lat
Wydawnictwo: Mattel
Kod paskowy: 194735116232

Recenzje