Ravensburger, Disney Lorcana: Ursula's Return - zestaw uzupełniający, display (24 boostery)
Wiek: 8+

Ravensburger

  • Format: 20.5 x 12.5 cm
  • Oprawa: Pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
717,59 PLN
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 zł

Disney Lorcana to gra karciana, która pozwala graczom na zbieranie, wymianę i rozgrywanie pojedynków z użyciem kart. Każda karta reprezentuje postać, przedmiot lub akcję, które wykorzystujemy podczas gry.

Disney Lorcana TCG to popularna gra karciana (TCG), która to jest osadzona w cudownej krainie – Lorcana. Gracze wcielają się w rolę Iluminatorów i dzierżą magiczny atrament, aby przywołać znane i uwielbiane postacie Disney.

Dostępna gama produktów pozwala na personalizację swojej talii kart i dostosywanie jej do stylu rywalizacji. Dzięki booster packom, jak i większym zestawom kolekcjonerskim możesz powiększać swoją kolekcję i stale ulepszac talie kart.

Gra została zaprojektowana tak, aby była łatwa do nauczenia dla początkujących graczy TCG, a jednocześnie oferowała strategiczną głębię dla doświadczonych graczy. Karty Lorcana zwracają uwagę ze względu na wyjątkowość grafik z postaciami Disney, która to nadaje im wartość kolekcjonerską.
  • Od 8 roku życia
  • Ilość graczy: min. 2
W przeciwieństwie do talii startowych, zestawy uzupełniające zawierają 12 losowych kart z zestawu Into the Inklands z gry Disney Lorcana TCG. Pakiety uzupełniające pozwalają budować i dostosowywać talie za pomocą zdolności i postaci wykraczających poza te, które można znaleźć w taliach startowych.

Display zawiera 24 boostery. Każdy z boosterów składa się z 12 losowych kart Lorcana, w tym:
  • 6 pospolitych kart
  • 3 kart niepospolitych
  • 2 kart rzadkich, niezwykle rzadkich lub mitycznych
  • 1 karty foliowanej (losowy poziom rzadkości)

Szczegóły

Tytuł: Ravensburger, Disney Lorcana: Ursula's Return - zestaw uzupełniający, display (24 boostery)
Podtytuł: Wiek: 8+
Producent: Ravensburger
Seria: Disney Lorcana
ISBN: 4050368983428
Rok wydania: 2024
Format: 20.5 x 12.5 cm
Oprawa: Pudełko

Recenzje