Ravensburger, Disney Lorcana: Into the Inklands - zestaw koszulek ochronnych A
Wiek: 8+

Ravensburger

  • Format: 12.4 x 7.2 cm
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
56,40 PLN
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 zł

Disney Lorcana to gra karciana, która pozwala graczom na zbieranie, wymianę i rozgrywanie pojedynków z użyciem kart. Każda karta reprezentuje postać, przedmiot lub akcję, które wykorzystujemy podczas gry.

Disney Lorcana TCG to popularna gra karciana (TCG), która to jest osadzona w cudownej krainie – Lorcana. Gracze wcielają się w rolę Iluminatorów i dzierżą magiczny atrament, aby przywołać znane i uwielbiane postacie Disney.

Dostępna gama produktów pozwala na personalizację swojej talii kart i dostosywanie jej do stylu rywalizacji. Dzięki booster packom, jak i większym zestawom kolekcjonerskim możesz powiększać swoją kolekcję i stale ulepszac talie kart.

Gra została zaprojektowana tak, aby była łatwa do nauczenia dla początkujących graczy TCG, a jednocześnie oferowała strategiczną głębię dla doświadczonych graczy. Karty Lorcana zwracają uwagę ze względu na wyjątkowość grafik z postaciami Disney, która to nadaje im wartość kolekcjonerską.
  • Od 8 roku życia
  • Ilość graczy: min. 2
Łatwa i angażująca rozgrywka; ponad 200 kart do zebrania w serii 3 (Into the Inklands); niesamowita jakość produktów.

Chroń karty podczas gry dzięki koszulkom z grafikami postaci Disney'a. Każde opakowanie zawiera 65 koszulek na karty. Karty w koszulkach idealnie pasują do pudełek do przechowywania.
 

Szczegóły

Tytuł: Ravensburger, Disney Lorcana: Into the Inklands - zestaw koszulek ochronnych A
Podtytuł: Wiek: 8+
Producent: Ravensburger
Seria: Disney Lorcana; Disney
Kod paskowy: 4050368982995
Rok wydania: 2024
Format: 12.4 x 7.2 cm

Recenzje