Ravensburger, Disney Lorcana: Ursula's Return - Misja Illuminatora "Deep trouble"
Wiek: 8+

Ravensburger

 • Oprawa: Pudełko
Wysyłka:
Jutro (czwartek 2024-06-13)
Sugerowana cena
307,38 PLN
Nasza cena
232,47 PLN
Oszczędzasz 25%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 232,47 zł

Disney Lorcana to gra karciana, która pozwala graczom na zbieranie, wymianę i rozgrywanie pojedynków z użyciem kart. Każda karta reprezentuje postać, przedmiot lub akcję, które wykorzystujemy podczas gry.

Disney Lorcana TCG to popularna gra karciana (TCG), która to jest osadzona w cudownej krainie – Lorcana. Gracze wcielają się w rolę Iluminatorów i dzierżą magiczny atrament, aby przywołać znane i uwielbiane postacie Disney.

Dostępna gama produktów pozwala na personalizację swojej talii kart i dostosowanie jej do stylu rywalizacji. Dzięki booster packom, jak i większym zestawom kolekcjonerskim możesz powiększać swoją kolekcję i stale ulepszać talie kart.

Gra została zaprojektowana tak, aby była łatwa do nauczenia dla początkujących graczy TCG, a jednocześnie oferowała strategiczną głębię dla doświadczonych graczy. Karty Lorcana zwracają uwagę ze względu na wyjątkowość grafik z postaciami Disney, która to nadaje im wartość kolekcjonerską.
 • Od 8 roku życia
 • Ilość graczy: 1 - 2
Misja Illuminatora "Deep trouble" to pierwsza gra kooperacyjna Disney Lorcana, w której gracze mogą połączyć siły ze znajomymi lub podjąć się walki z Urszulą w pojedynkę. Gra oferuje cztery poziomy trudności, zawiera wszystko, co potrzebne dla 1-2 graczy i może być rozszerzona do 4 graczy dzięki dodatkowym taliom.

W zestawie:
 • 1 specjalna talia 50 kart Urszuli z unikalnym rewersem, dzięki czemu jej karty są łatwe do odróżnienia
 • 2 wstępnie skonstruowane talie startowe graczy składające się z 60 kart z pierwszych czterech zestawów Disney Lorcana, w tym 2 karty foliowane
 • 1 duża foliowana karta Urszuli i 2 duże foliowane karty z polami bitwy
 • 29 żetonów, 1 żeton Urszuli i 3 znaczniki punktów lore
 • 1 tajemnicza karta zwycięstwa
 • papierowa mata do gry i 1 instrukcja
   

Szczegóły

Tytuł: Ravensburger, Disney Lorcana: Ursula's Return - Misja Illuminatora "Deep trouble"
Podtytuł: Wiek: 8+
Autor: Kevin Prenger
Producent: Ravensburger
Seria: Disney Lorcana; Disney
Kod paskowy: 4050368983565
Rok wydania: 2024
Oprawa: Pudełko

Recenzje