Zestaw Skate Skatepark Ośmiornicy (HMK01)
od 5 lat

Hot Wheels

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
219,92 PLN
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 złZestaw Hot Wheels Skate Octopark z deskorolką do jazdy palcami (fingerboard) oraz butami

Hot Wheels Skate Octopark to stylowy zestaw do jazdy. Zjedź z gigantycznej głowy ośmiornicy i rozpocznij epicką przejażdżkę na fingerboardzie, która obejmuje poręcze, rampy, schodki, zgłębienia, wypuklenia, jest tu nawet niespodzianka w postaci żarłocznego rekina! W zestawie znajduje się jedna unikalna, w pełni zmontowana deska i para zdejmowanych butów do skateboardingu. Z tyłu znajduje się schowek na trzy deski i pięć par butów. (Dodatkowe deski i buty są sprzedawane oddzielnie). Kolory i dekoracje mogą się różnić.

  • Świruj na desce i wykonuj niezliczone triki za pomocą zestawu Hot Wheels Skate Octopark!
  • Zestaw z motywem ośmiornicy zawiera szyny, poręcza, schody zapewniające mnóstwo powierzchni do jazdy. Kryje się tu również rekin, który aktywuje się po dotyku deskorolki!
  • Zestaw zawiera unikalną, w pełni zmontowaną deskę i parę zdejmowanych butów do skateboardingu, które pomogą początkującym opanować triki.
  • Z tyłu zestawu znajdują się 4 deski i 6 par butów do skateboardingu, aby móc w każdej chwili zmienić swój look. (Dodatkowe deski i buty są sprzedawane oddzielnie).
  • Świetny prezent dla fanów skateboardu oraz odjechanych sneakersów! Zabawka przeznaczona dla dzieci od 5 roku życia.

od 5 lat

Szczegóły

Tytuł: Zestaw Skate Skatepark Ośmiornicy (HMK01)
Podtytuł: od 5 lat
Wydawnictwo: Hot Wheels
Kod paskowy: 194735129102

Recenzje