Gravitrax - Junior - Zestaw Startowy - Planeta (27059)
Wiek: 3+

Ravensburger

  • Format: 52.1 x 33.8 x 10.9 cm
  • Oprawa: Pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
398,61 PLN
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 zł

GraviTrax Junior zaprojektowany został z myślą o najmłodszych, wszystkie elementy są dostosowane do małych rączek odkrywając świat zabaw grawitacją dla najmłodszych.

Dzięki uroczym figurkom zwierząt i roślin, oraz innym elementom dekoracyjnym dzieci mogą z jednej strony budować tory grawitacyjne, a z drugiej odgrywać rozmaite scenki z ich udziałem, co zdecydowanie wydłuży zabawę i pobudzi dziecięcą wyobraźnię. Patrz jak Twoje dziecko wciela się w małego inżyniera budując tor i obserwując jak porusza się po nim kulka. Do tego urocze figurki zwierząt i roślin sprawiają, że przygodom nie ma końca. Ogranicza Was tylko wyobraźnia!

Zestaw startowy Planeta pozwoli zbudować tor, który przechodził będzie przez cztery krainy: dżunglę, ocean, pustynię czy lodową scenerię. Szerokie możliwości, wspaniałe elementy dekoracyjne i figurki zwięrząt przynoszą jeszcze więcej zabawy i scenek do odegrania! W zestawie znajduje się 200 różnorodnych elementów. Wśród nich płytki podstawy, tory, zakręty, płyty wysokości, elementy dekoracyjne, zwierzątka i kulki, a do tego wszystkiego młotek i huśtawka, które sprawią, że kulka poleci jeszcze dalej i jeszcze szybciej!

Produkty GraviTrax Junior stworzono z wykorzystaniem surowców odnawialnych, co czyni je niezwykle przyjemnymi w dotyku i przyjaznymi dla środowiska.

Zabawa z GraviTrax pobudza wyobraźnię, rozwija umiejętność krytycznego myślenia i rozwiązywania problemów. Dzięki GraviTrax Junior możesz odkryć ten świat dużo wcześniej!

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci już od 3 roku życia. Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku 3–7 lat.

Szczegóły

Tytuł: Gravitrax - Junior - Zestaw Startowy - Planeta (27059)
Podtytuł: Wiek: 3+
Producent: Ravensburger
Seria: GraviTrax
Kod paskowy: 4005556270590
Rok wydania: 2024
Format: 52.1 x 33.8 x 10.9 cm
Oprawa: Pudełko

Recenzje