Gravitrax - Junior - Zestaw Uzupełniający - Lodowa Przygoda (23748)
Wiek: 3+

Ravensburger

  • Format: 22.2 x 22.2 x 4.8 cm
  • Oprawa: Pudełko
Wysyłka:
Jutro (poniedziałek 2024-07-22)
Sugerowana cena
89,48 PLN
Nasza cena
79,41 PLN
Oszczędzasz 12%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 79,41 zł

GraviTrax Junior można dowolnie rozbudowywać poprzez elementy specjalne czyli zestawy uzupełniające i dodatki. Zestawy uzupełniające GraviTrax Junior, to rozszerzenia zawierające różne motywy dekoracyjne takie jak Pustynia, Dżungla, Ocean czy Lodowa Przygoda oraz dodatkowe elementy toru. Dzięki nim można zbudować jeszcze większe i pełne emocji światy, a także ubrać stworzony przez nas tor w dekoracje z nowego motywu, dając mu drugie życie.

Zestaw uzupełniający GraviTrax Junior Lodowa Przygoda, zawiera 33 elementy, którymi możesz wzbogacić zestaw startowy GraviTrax Junior i przenieść się do krainy wiecznego lodu. Wśród nich płytka podstawy, dodatkowe elementy toru i dekoracje.

GraviTrax Junior zaprojektowany został z myślą o najmłodszych, wszystkie elementy są dostosowane do małych rączek, dzięki czemu zabawę mogą zacząć dzieci już od 3 roku życia. Dzięki uroczym figurkom zwierząt i roślin, oraz innym elementom dekoracyjnym dzieci mogą z jednej strony budować tory, a z drugiej odgrywać najróżniejsze scenki z ich wykorzystaniem, co zdecydowanie wydłuży zabawę i jeszcze bardziej pobudzi dziecięcą wyobraźnię.

Produkty GraviTrax Junior stworzone z wykorzystaniem surowców odnawialnych, co czyni je niezwykle przyjemnymi w dotyku i przyjaźniejszymi dla środowiska.

Zabawa z GraviTrax pobudza wyobraźnię, rozwija umiejętność krytycznego myślenia i rozwiązywania problemów.

Dzięki GraviTrax Junior możesz odkryć ten świat dużo wcześniej!

Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku 3–7 lat.

Szczegóły

Tytuł: Gravitrax - Junior - Zestaw Uzupełniający - Lodowa Przygoda (23748)
Podtytuł: Wiek: 3+
Producent: Ravensburger
Seria: GraviTrax
Kod paskowy: 4005556237487
Rok wydania: 2024
Format: 22.2 x 22.2 x 4.8 cm
Oprawa: Pudełko

Recenzje