Gravitrax - Junior - Zestaw Uzupełniający - Tory (27401)
Wiek: 3+

Ravensburger

  • Format: 22.2 x 22.2 x 4.8 cm
  • Oprawa: Pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
89,90 PLN
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 zł

Zestaw Uzupełniający Tory sprawi, że będziesz mógł dodać jeszcze więcej elementów do swojej konstrukcji, dzięki czemu tor będzie on jeszcze większy i bardziej dynamiczny. W zestawie znajduje się 35 elementów, w tym 2 mosty, które stanowić będą nowe połączenia na trasie kulki.

Produkty GraviTrax Junior stworzone z wykorzystaniem surowców odnawialnych, co czyni je niezwykle przyjemnymi w dotyku i przyjaźniejszymi dla środowiska.

Zabawa z GraviTrax pobudza wyobraźnię, rozwija umiejętność krytycznego myślenia i rozwiązywania problemów. Dzięki GraviTrax Junior możesz odkryć ten świat dużo wcześniej!

Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku 3–7 lat.

Baw się grawitacją i zbuduj tor pełen przygód. Dzięki GraviTrax Junior, teraz młodsze dzieci mogą wejść do świata GraviTrax i zbudować własny tor grawitacyjny. Patrz jak Twoje dziecko odkrywa w sobie małego inżyniera, budując tor i obserwując jak porusza się po nim kulka. Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia! Dzięki mnogości kombinacji, zabawa trwa bez końca!

GraviTrax Junior zaprojektowany został z myślą o najmłodszych, wszystkie elementy są dostosowane do małych rączek, dzięki czemu zabawę mogą zacząć dzieci już od 3 roku życia. Dzięki uroczym figurkom zwierząt i roślin, oraz innym elementom dekoracyjnym dzieci mogą z jednej strony budować tory, a z drugiej odgrywać najróżniejsze scenki z ich wykorzystaniem, co zdecydowanie wydłuży zabawę i jeszcze bardziej pobudzi dziecięcą wyobraźnię.

Szczegóły

Tytuł: Gravitrax - Junior - Zestaw Uzupełniający - Tory (27401)
Podtytuł: Wiek: 3+
Producent: Ravensburger
Seria: GraviTrax
Kod paskowy: 4005556274017
Rok wydania: 2024
Format: 22.2 x 22.2 x 4.8 cm
Oprawa: Pudełko

Recenzje