Gravitrax - Junior - Dodatek - Zapadnia (27519)
Wiek: 3+

Ravensburger

  • Format: 11.3 x 11.3 x 5.5 cm
  • Oprawa: Pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
40,47 PLN
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 zł

Dzięki dodatkowi Zapadnia Twój tor będzie jeszcze bardziej zaskakujący! Kulka, która na nim wyląduje zniknie na kilka sekund, po czym ponownie pojawi się na niższej wysokości – dla jeszcze bardziej ekscytujących przygód. Czy to pułapka?

Baw się grawitacją i zbuduj tor pełen przygód. Dzięki GraviTrax Junior, teraz młodsze dzieci mogą wejść do świata GraviTrax i zbudować własny tor grawitacyjny. Patrz jak Twoje dziecko odkrywa w sobie małego inżyniera budując swój tor i obserwując jak porusza się po nim kulka. Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia! Dzięki mnogości kombinacji, zabawa trwa bez końca!

GraviTrax Junior zaprojektowany został z myślą o najmłodszych, wszystkie elementy są dostosowane do małych rączek, dzięki czemu zabawę mogą zacząć dzieci od 3 roku życia.

Zabawa z GraviTrax pobudza wyobraźnię, rozwija umiejętność krytycznego myślenia i rozwiązywania problemów. Odkryjesz grawitację w zabawie!

Zestaw startowy może być rozbudowywany o dodatkowe elementy: zestawy uzupełniające i dodatki, które uatrakcyjnią tor, przynosząc jeszcze więcej zabawy!

Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku 3–7 lat.

Szczegóły

Tytuł: Gravitrax - Junior - Dodatek - Zapadnia (27519)
Podtytuł: Wiek: 3+
Producent: Ravensburger
Seria: GraviTrax
Kod paskowy: 4005556275199
Rok wydania: 2024
Format: 11.3 x 11.3 x 5.5 cm
Oprawa: Pudełko

Recenzje