Ravensburger, Puzzle 2000: Żeglarstwo (12000804)
Wiek: 14+

Ravensburger

  • Format: 43.3 x 30.1 x 5.5 cm
  • Oprawa: Pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
102,23 PLN
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 zł

Zanurz się w świecie puzzli Ravensburger i odkrywaj niesamowite obrazy!

Wyobraź sobie to cudowne uczucie, gdy znajdujesz jeden element, właśnie ten, którego potrzebujesz i moment, kiedy idealnie pasuje tylko w tym jednym miejscu. I gdy czujesz satysfakcję, tworząc idealny obraz, kawałek po kawałku. Piękne krajobrazy, słynne miasta, nieznane miejsca, dzika przyroda i podwodna sceneria, zwierzęta, sztuka – nasz wspaniały wybór obrazów, kolorów oraz stylów zachwyca i jednoczy cały świat miłośników puzzli. Od ponad 130 lat logo Ravensburger jest gwarancją najwyższej jakości i wspaniałej zabawy. Jako ekspert od puzzli z ogromnym doświadczeniem, używamy materiałów opracowanych na wyłączność, ręcznie wykonanych precyzyjnych narzędzi i skrupulatnej kontroli jakości, aby zapewnić, że każdy element idealnie do siebie pasuje, a każda układanka jest kompletna.

To jest dla każdego!

Wśród naszych puzzli 2D każdy, bez względu na wiek i poziom umiejętności, znajdzie odpowiednie wyzwanie dla siebie, od 2 do 42 000 elementów, od malutkich kawałków po puzzle w dużym formacie, od krajobrazów po panoramy, od dzikich zwierząt po bohaterów dziecięcych kreskówek, od licencjonowanych produktów po puzzle z ukrytymi zagadkami do rozwiązania, wszystko w wyjątkowej jakości, dzięki własnej produkcji. Stworzyliśmy idealny wybór biorąc pod uwagę każdy gust i każdy poziom trudności.

To daje dużo dobrego!

Układanie puzzli stymuluje rozwój mózgu już od najmłodszych lat, rozwija wiarę we własne możliwości. Obrazki przedstawiają ciekawe i bliskie maluchom motywy, zapoznając je z otaczającym światem. To znakomity trening pamięci i koncentracji, który dodatkowo uczy rozpoznawania kształtów i ćwiczy sprawność manualną dłoni. To świetny sposób na ćwiczenie spostrzegawczości, logicznego myślenia, cierpliwości i koordynacji. W trakcie układania puzzli, obie półkule mózgu pracują równocześnie. To także sposób na wyciszenie, koncentrację, skupienie się na jednej rzeczy w danej chwili. Samodzielne układanie puzzli pozwala nam się odstresować i zapomnieć o otaczających nas problemach, natomiast wspólne „puzzlowanie” to przyjemnie spędzony czas, umacniający więzi i zbliżający do siebie.

Dlaczego puzzle Ravensburger?

Wysokiej jakości materiał:
  • wykonane z opatentowanego, grubego kartonu z miękką podściółką, dzięki czemu są odporne na zginanie,
  • wyprodukowane z materiałów ekologicznych,
  • z wyraźnymi motywami, dzięki zastosowaniu struktury naturalnego lnu, który ogranicza odbijanie światła,
  • o łatwej do czyszczenia powierzchni.
Wyjątkowa technologia:
  • dzięki opatentowanej technologii SoftClick, puzzle mają unikalne kształty i pasują wyłącznie w jedno miejsce,
  • puzzle są w różnorodnych kształtach dzięki ręcznie wykonanej sztancy.
Stanowią doskonały prezent dla osób w każdym wieku i na każdą okazję.

Szczegóły

Tytuł: Ravensburger, Puzzle 2000: Żeglarstwo (12000804)
Podtytuł: Wiek: 14+
Producent: Ravensburger
Kod paskowy: 4005555008040
Rok wydania: 2024
Format: 43.3 x 30.1 x 5.5 cm
Oprawa: Pudełko

Recenzje