Ravensburger, Puzzle 3D Hylkies 56: Groot (12001160)
Wiek: 8+

Ravensburger

  • Format: 11.3 x 11.3 x 5.5 cm
  • Oprawa: Pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
38,08 PLN
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 zł

Twórz wyjątkowe konstrukcje 3D z puzzlami 3D od firmy Ravensburger!

Odkryj trójwymiarowy sposób układania puzzli wykonanych ze sztywnego tworzywa sztucznego, które pozwala na utrzymanie się konstrukcji bez użycia kleju. Ułożone przedmioty nie rozwarstwiają się, a puzzle mocno trzymają się siebie. Na wewnętrznej stronie każdego puzzla nadrukowany jest numer, dzięki czemu składamy model według kolejności elementów. Materiał użyty do produkcji klocków jest łatwy w czyszczeniu, wystarczy użyć wilgotnej szmatki.

Jeśli kochasz postacie z filmów Marvela, z pewnością oszalejesz na punkcie nowych figurek Hylkies. Twoje ulubione postacie z kultowej serii filmów dostępne do samodzielnego złożenia z puzzli 3D. Wysokiej jakości ponumerowane elementy sprawiają, że można je szybko i łatwo złożyć. Figurki stanowią świetny przedmiot kolekcjonerski wspaniale wyglądający na półce – niezależnie od tego, czy masz tylko jedną, czy całą serię, wszystkie idealnie pasują do siebie. Seria Marvel zawiera 6 figurek, a prawdziwi fani będą chcieli zebrać je wszystkie!

Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Konstrukcja z puzzli 3D łączy przyjemne z pożytecznym - rozwija wyobraźnię przestrzenną, poprawia koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości, a po złożeniu może posłużyć jako efektowna dekoracja pokoju. To także wspaniała aktywność dla dużych i małych i okazja do wspólnego spędzenia czasu. Niepowtarzalna kolekcja konstrukcji 3D z pewnością zachwyci każde dziecko, nastolatka, czy kolekcjonera.

Wymiary figurki po złożeniu łącznie z podstawą: ok. wysokość 12,5 cm x szerokość 7 cm x głębokość 7 cm.

Zawartość pudełka: 1 karta kolekcjonerska postaci, 54 ponumerowane puzzle, podstawka, instrukcja.

Zestaw składa się z 56 elementów i przeznaczony jest dla osób od 8. roku życia.

Szczegóły

Tytuł: Ravensburger, Puzzle 3D Hylkies 56: Groot (12001160)
Podtytuł: Wiek: 8+
Producent: Ravensburger
Seria: Puzzle 3D; Hylkies
Kod paskowy: 4005555011606
Rok wydania: 2024
Format: 11.3 x 11.3 x 5.5 cm
Oprawa: Pudełko

Recenzje