Diamentowa mozaika - Dziewczynka z koniem (NO-1009644)
od 3 lat

Norimpex

  • Format:

    40 x 30 cm

Wysyłka:
2-4 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
23,47 PLN
Nasza cena
20,79 PLN
Oszczędzasz 12%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 20,79 złDiamentowa mozaika - Dziewczynka z koniem

Diamentowa mozaika, znana również pod nazwami "haft diamentowy" lub "Diamond painting", to fascynująca forma rękodzieła. To twórcza aktywność, która staje się coraz popularniejsza wśród osób poszukujących relaksu, wyrazu artystycznego i satysfakcji z własnoręcznie wykonanej ozdoby.

Proces tworzenia diamentowej mozaiki jest prosty i satysfakcjonujący. Akrylowe diamenciki nakleja się według wzoru na tkaninie. Diamentowa mozaika to nie tylko sztuka, ale także sposób na wyciszenie i relaks. W trakcie tworzenia można się zanurzyć w pracę manualną, skupiając się na drobnych detalach i precyzyjnym umieszczaniu diamentów. To także świetny sposób na oderwanie się od codziennych zmartwień i spędzenie chwili w skupieniu i kreatywności.

Po ukończeniu diamentowej mozaiki, efekt końcowy jest zachwycający. Gotowa mozaika może stanowić piękną ozdobę ściany, oryginalny prezent dla bliskiej osoby lub element dekoracyjny w przestrzeni domowej.

Diamentowa mozaika, to wyjątkowa forma twórczości, która pozwala na wyrażenie swojej kreatywności, cieszenie się estetycznym rezultatem i jednocześnie relaksujący sposób spędzania czasu.


od 3 lat

Szczegóły

Tytuł: Diamentowa mozaika - Dziewczynka z koniem (NO-1009644)
Podtytuł: od 3 lat
Producent: Norimpex
Kod paskowy: 5902444096449
Format:

40 x 30 cm


Recenzje