Pojazd Psi Patrol: Reascue Wheels Chases Deluxe (6070096)
od 0 lat

Spin Master

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
253,28 PLN
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 złWyrusz na śmiałe misje ratunkowe u boku Chase'a w jego pojeździe Power Haulin' Rescue Cruiser z serii Psi Patrol: Wielkie Koła! Ten dynamiczny monster truck ma wielkie koła, przyciągające wzrok światła i dźwięki prosto z serialu! Pojazd Chase'a jest wyposażony w zmotoryzowaną, wysuwaną wyciągarkę z funkcjonalnym chwytakiem, zapewniającą dużo ekscytującej zabawy. Radiowóz cechuje się autentyczną stylistyką Psiego Patrolu, dzięki czemu wygląda dokładnie tak, jak w serialu. Posadź figurkę Chase'a z Psiego Patrolu w fotelu kierowcy, załaduj wyrzutnię pocisków jednym z dwóch pocisków i naciśnij przycisk wyrzutni, aby rozpocząć pełną akcji zabawę! Gdy przyjaciele znajdą się w opałach, można ręcznie wysunąć hak, przymocować go za pomocą chwytaka i włączyć wciągarkę z napędem silnikowym, aby odegrać dramatyczną akcje ratunkową, której będą towarzyszyć ciekawe efekty świetlne i dźwiękowe. Zabawki z serii Psi Patrol dla chłopców i dziewczynek to świetne prezenty dla małych fanów serialu, gdyż pozwalają rozwijać wyobraźnię i umiejętności motoryczne. Przeżyj na nowo cenne chwile z serialu Psi Patrol oraz filmu Psi Patrol Wielkie Szczenięta, lub stwórz zupełnie nowe przygody z poszczególnymi szczeniakami z Psiego Patrolu i ich zabawkowymi samochodami (każdy sprzedawany osobno). Podkręć emocje z całym zespołem Wielkich Kół, w tym pojazdami Psiego Patrolu, figurkami oraz całkowicie nową Wieżą Dowodzenia Psiego Patrolu, aby przeżyć niekończące się godziny turbodoładowanych przygód inspirowanych serialem!

  • WCIĄGARKA Z SILNIKIEM, ŚWIATŁEM I DŹWIĘKIEM: Wyposażony w duże opony, wciągarkę z silnikiem, migające światła i efekty dźwiękowe monster truck może zostać zabrany w teren, gdzie po naciśnięciu przycisku można schować hak i aktywować elektronikę! 
  • WYRZUTNIA POCISKÓW: Radiowóz ratunkowy Chase'a jest wyposażony w 2 pociski i schowki do ich przechowywania! Załaduj pocisk do wyrzutni, a następnie naciśnij przycisk, aby oddać strzał i uratować sytuację! 
  • EKSKLUZYWNA FIGURKA AKCJI: Chase jest ubrany w swój nowy strój z serii Wielkie Koła, wraz z kaskiem i plecakiem! Posadź Chase'a za kierownicą i ruszaj na pełną akcji misję ratunkową! 
  • ZBIERZ JE WSZYSTKIE: Aby zapewnić sobie jeszcze więcej zabawy, zbierz wszystkie zabawki z serii Psi Patrol, takie jak pojazdy z serii Wielkie Koła, zabawki z filmu Psi Patrol, smoki, pluszaki, figurki i zestawy do zabawy! (każdy sprzedawany oddzielnie) 
  • ZABAWKI EDUKACYJNE: Pluszaki i samochodziki z serii Psi Patrol to zabawki dla chłopców i dziewczynek lubiących zabawki do budowania! Świetny prezent dla dzieci w wieku od 3 lat, jako alternatywa dla lalek, zabawkowych dinozaurów lub modeli kolejek. 

od 0 lat

Szczegóły

Tytuł: Pojazd Psi Patrol: Reascue Wheels Chases Deluxe (6070096)
Podtytuł: od 0 lat
Wydawnictwo: Spin Master
Kod paskowy: 681147017801

Recenzje