Miś Zbyś znów na tropie!
Tym razem niestrudzony detektyw i jego asystent Borsuk Mruk udają się aż w Himalaje, by odnaleźć yeti. Ten legendarny mieszkaniec gór ma jednak pewien problem, a nasi bohaterowie postanawiają rozwiązać kolejną zagadkę! Przed nimi lot ze spadochronem, rejs okrętem i podróż balonem. Możliwe też, że znów trafią do jakiejś paszczy!
„O rety, o rety, naprawdę goni mnie yeti!” to już dziewiąty tom przygód uwielbianych przez dzieci detektywów, którzy tym razem będą musieli znaleźć odpowiedzi na m.in. takie pytania: dlaczego w górach znika śnieg? Co kryje się w oceanie poza rybami? I jak każdy może dbać o przyrodę?
Z pomocą Misia Zbysia i Borsuka Mruka mali detektywi na pewno znajdą na nie odpowiedzi!
Kraj produkcji: Polska
Producent:
kultura gniewu
Bartoszycka 10
04-923 warszawa (Polska)
tel: 504825342
email: pawel@kultura.com.pl
Szczegóły
Tytuł: Detektyw Miś Zbyś na tropie. O rety, o rety, naprawdę goni mnie yeti!Autor: Piotr Nowacki, Maciej Jasiński, Tomasz Kaczkowski
Wydawnictwo: KRÓTKIE GATKI
Kod paskowy: 9788367360876
ISBN: 978-83-67360-87-6
Rok wydania: 2024
Ilość stron: 52
Format: 165 x 230 x 10 mm
Oprawa: twarda