Droga do Inverness

Alegoria

  • Rok wydania: 2025
Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
59,00 PLN
Nasza cena
39,38 PLN
Oszczędzasz 34%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 39,38 zł



Za szkockimi mgłami kryje się słońce

Ida nie miała łatwego dzieciństwa. Wczesne małżeństwo, które miało być ucieczką przed toksyczną i roszczeniową matką, także się rozpadło. Może dlatego, że Adam nie był dobrym człowiekiem, może dlatego, że Ida też nie ma łatwego charakteru, a może z jeszcze wielu różnych przyczyn. To w sumie przestaje być istotne, ważne jest to, że choćby nie wiadomo jak bolało, trzeba się podnieść i pozbierać.

Ida bierze więc flamastry i spisując na wielkiej płachcie papieru kolejne punkty (jak zawsze systematyczna niemal do bólu), zaczyna zmieniać swoje życie. Początkowo pomalutku, krok po kroczku, w końcu jednak dochodzi do wniosku, że tu potrzebna jest zmiana rewolucyjna. Postanawia wyjechać zagranicę, a rozmyślając się nad kierunkiem podróży, odkrywa szkockie miasto Inverness.

A kiedy już tam pojedzie, trafi nie tylko na pewną tajemnicę i dramat sprzed lat, ale także na ludzi, którzy staną się dla niej nową rodziną. Czy zaplanowany półroczny pobyt Idy w mglistej Szkocji skończy się naprawdę po sześciu miesiącach? Wszystko można zmienić. I plany, i życie, i podejście do siebie i świata. Jeśli tylko tego chcesz.


Kraj produkcji:

Producent:
MOTYLEKSIAZKOWE.PL BEATA FRĄCKIEWICZ
ul. Zwrotnicza 6
01-219 Warszawa (PL)
tel: (22) 632 83 74
email: [email protected]


Szczegóły

Tytuł: Droga do Inverness
Autor: Katarzyna Szewioła-Nagel
Wydawnictwo: Alegoria
ISBN: 9788366767799
Rok wydania: 2025
Ilość stron: 476

Recenzje