Emocje Tadzia. Wstyd

Magiczne

  • Rok wydania: 2025
  • Format: 15.0 x 15.0 cm
  • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
Pojutrze (poniedziałek 2025-04-14)
Sugerowana cena
29,90 PLN
Nasza cena
24,68 PLN
Oszczędzasz 18%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 21,23 zł

Cześć! Nazywam się Tadzio. Jestem przedszkolakiem i mam naprawdę wyjątkowych kolegów. Dziś poznacie jednego z nich – Wstyd.

Mój Wstyd nie jest zbyt towarzyski. Zauważyłem, że kiedy się pojawia, inaczej się zachowuję. Czasem, gdy się spotykamy, robi się naprawdę nieprzyjemnie. Na szczęście rodzice pomogli mi go lepiej zrozumieć i teraz jest mi łatwiej go zaakceptować. Nie bój się i też poznaj jaki jest Twój Wstyd.

Emocje Tadzia to seria książek wspomagających rozwój dzieci w wieku przedszkolnym. Jej autor, Artur Gębka, na co dzień pracuje jako psycholog i doskonale rozumie skomplikowany świat dziecięcych emocji. Dzięki łatwemu tekstowi i przykuwającym wzrok ilustracjom mali czytelnicy będą mogli poznać różne emocje. Książki ułatwią także dorosłym rozmowę z dziećmi na temat uczuć i w przystępny sposób objaśnią sprawy bliskie maluchom.

Kraj produkcji: PL

Producent:
MUZA SA
Sienna 73
00-833 Warszawa (Polska )
tel:
email: [email protected]


Szczegóły

Tytuł: Emocje Tadzia. Wstyd
Autor: Artur Gębka
Wydawnictwo: Magiczne
Seria: Emocje Tadzia
ISBN: 9788328735897
Języki: polski
Rok wydania: 2025
Ilość stron: 22
Format: 15.0 x 15.0 cm
Oprawa: Twarda
Kraj produkcji: PL

Recenzje