„Bajki z kapelusza” to niezwykły zbiór opowieści, które rodzą się… pod kapeluszem!
A dzieje się to tak: autor zakłada swój magiczny kapelusz, ten podsłuchuje jego myśli – i zamienia je w bajki pełne przygód, fantazji i humoru. Gdy kapelusz straszliwie trzęsie się i kołysze na głowie autora, ten już wie, że bajki chcą wydostać się na zewnątrz. Ściąga więc magiczne nakrycie głowy i obserwuje, jak bajki ochoczo wskakują na karty papieru.
W ten sposób narodziły się opowieści: o krokodylu, który pragnie latać; o rycerzu, który zamiast walczyć, zaprzyjaźnia się ze smokiem; o szafie, która odnajduje nowe życie w lesie, oraz o wielu innych bohaterach, których trudno nie polubić.
„Bajki z kapelusza” to zaproszenie do świata, gdzie wszystko jest możliwe – wystarczy otworzyć książkę i dać się ponieść wyobraźni.
Producent:
Warszawska Firma Wydawnicza
Ratuszowa 11 bud.5 lok. 19
03-450 WARSZAWA (PL)
tel:
email: [email protected]
Szczegóły
Tytuł: Bajki z kapeluszaAutor: Jarosław Kacper Królak
Wydawnictwo: Warszawska Firma Wydawnicza
ISBN: 9788380115361
Języki: polski
Rok wydania: 2025
Ilość stron: 50
Format: 14.8x21.0cm
Oprawa: Miękka
Waga: 0.08 kg