Chłopaki z Marsa

Bellona

  • Rok wydania: 2025
  • Format: 12.5x19.5 cm
  • Oprawa: oprawa broszurowa
Wysyłka:
Jutro (środa 2025-07-30)
Sugerowana cena
39,10 PLN
Nasza cena
35,50 PLN
Oszczędzasz 10%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 35,50 zł



GROM to nie jest logo, nazwa obiektu, muru czy uzbrojenia. GROM tworzą ludzie, ludzie z ogromną pasją.

Twórca GROM-u Generał Petelicki wiedział, że aby stworzyć tak elitarną jednostkę nie wystarczy przebrać ludzi w wypasione mundury, berety, wyposażyć w uzbrojenie, którego zazdrościł nam świat. Aby powstała nowa żołnierska jakość najważniejsza była zmiana mentalna.

Naval opowiada właśnie o takich ludziach, którzy z pasją, wielkim uporem, determinacją ową przemianę przeszli. Stali się elitą, zostali uznani za najbardziej skutecznych żołnierzy jednostek specjalnych. Ta książka to ukłon w stronę wszystkich tych, którzy przyczynili się do powstania nowej wojskowej jakości w naszym kraju.

To kolejna już książka Navala, która jest kontynuacją cyklu wspomnień z działań na wodach Zatoki Perskiej i Iraku. Chłopaki z Marsa znowu lądują w Iraku, misja stabilizacyjna przekształca się w brutalną wojnę. Nadżaf, Faludża, Mosul czy Karbala stały się miastami, w których trwały regularne bitwy. Wszędzie tam był GROM, po piętnastu latach przyszedł czas na opowieść, czas na prawdę o tamtej rzeczywistości.

Producent:
Dressler Dublin sp. z o.o
ul. Poznańska 91
05-850 Ożarów Mazowiecki (PL)
tel: +48 22 733 50 00
email: [email protected]


Szczegóły

Tytuł: Chłopaki z Marsa
Autor: Naval
Wydawnictwo: Bellona
ISBN: 9788311180451
Rok wydania: 2025
Ilość stron: 340
Format: 12.5x19.5 cm
Oprawa: oprawa broszurowa
Waga: 0.238 kg

Recenzje