Czym zachęcić pracowników do wydajniejszej pracy? Jakich argumentów użyć, aby uspokoić w firmie nerwową atmosferą spowodowaną ogólną recesją? Dlaczego warto pracownikom mówić prawdę? Motywowanie pracowników w sytuacjach kryzysowych to próba znalezienia odpowiedzi między innymi na powyższe pytania.
Antoni Benedikt w swojej książce jasno i przejrzyście przedstawia, jak siebie i innych zachęcić do lepszej, efektywniejszej pracy, gdy nie można tego uczynić za pomocą pieniędzy. Czytelnik znajdzie w niej więc definicje pojęć kryzys, recesja, omówienie technik motywowania indywidualnego i grupowego, słowem - bogatą wiedzę teoretyczną zilustrowaną barwnym materiałem empirycznym.
Prezentowana Państwu publikacja to doskonały podręcznik dla właścicieli niewielkich firm, studentów kierunków ekonomicznych i humanistycznych, a także dla menedżerów oraz tych pracowników, którzy chcą mieć lepszą świadomość swojej funkcji w organizacji.
Producent:
Wydawnictwo Astrum
ul. Norwida 19/6
50-374 Wrocław (PL)
tel: 733468895
email: [email protected]
Szczegóły
Tytuł: Motywowanie pracownikówAutor: Antoni Benedikt
Wydawnictwo: Astrum
ISBN: 9788372490971
Rok wydania: 2003
Format: 203x152 mm


