Cześć! To my: Pola i Franek. Razem z rodzicami zwiedzamy świat. Tym razem zapraszamy was na wspólną wyprawę do kraju pełnego słońca i najlepszej pizzy na świecie!
Wyruszamy autem do Włoch. Zamieszkamy w prawdziwym toskańskim domu z basenem, będziemy pluskać się w wodzie i podziwiać zielone wzgórza. Spróbujemy pysznych makaronów, zrobimy pizzę w kształcie dinozaura oraz sprawdzimy, czy włoskie lody naprawdę są najlepsze na świecie.
Zobaczymy Krzywą Wieżę w Pizie i zrobimy zabawne zdjęcia. Wykąpiemy się w gorących termach i odkryjemy miejsca jak z bajki. A do domu przywieziemy pamiątkowy magnes, w którym zamknięte będą wspomnienia najfajniejszych wakacji.
Idealna lektura dla ciekawych świata dzieci i ich rodziców. Inspiruje do wspólnych wypraw i pokazuje, że każda podróż – ta daleka i bliska – może stać się niezwykłą przygodą!
Producent:
Wydawnictwo PASCAL Sp.z o.o.
ul. Zapora 25
43-382 Bielsko Biała (PL)
tel: 33 828 28 28
email: [email protected]
Szczegóły
Tytuł: Pola i Franek odkrywają świat. Włochy, czyli kraj, w którym lody są najlepsze na świecieAutor: Paulina Walczak-Matla .
Wydawnictwo: Pascal
Kod paskowy: 9788383177236
ISBN: 978-83-8317-723-6
Rok wydania: 2026
Ilość stron: 32
Format: 162 x 210
Oprawa: okładka twarda


