Moje pierwsze bajki o byciu razem. Disney Stitch

Olesiejuk

  • Rok wydania: 2026
  • Format: 18,4 x 22 cm
  • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
19,99 PLN
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 zł

Opowiastki, które pokazują, czym są przyjaźń, odpowiedzialność i prawdziwa rodzina.

Kosmiczny stworek Stitch razem z Lilo każdego dnia napotykają na przeróżne wyzwania i zabawne sytuacje, które tak naprawdę mogłyby przydarzyć się każdemu.

Przeczytaj historyjki o tym, jak Stitch stara się być najlepszą wersją siebie, czy to ucząc się dobrych manier, czy próbując poskromić swoją ciekawość w oczekiwaniu na urodzinową niespodziankę.

Każda opowieść pokazuje, że nawet najbardziej niepokorny stworek może znaleźć swoje miejsce wśród rodziny i przyjaciół, jeśli tylko ma obok kogoś, kto wspiera go w codziennych sprawach - tych dużych i tych małych.

Przed wami pełna ciepła i humoru książeczka dla najmłodszych czytelników, napisana prostym i przystępnym językiem, idealnym do samodzielnego czytania lub wspólnej lektury przed snem. To doskonała propozycja dla dzieci, które kochają bohaterów Disneya i historie z ważnym przesłaniem.

Kraj produkcji: PL

Producent:
Dressler Dublin sp. z o.o
ul. Poznańska 91
05-850 Ożarów Mazowiecki (PL)
tel: +48 22 733 50 00
email: [email protected]


Szczegóły

Tytuł: Moje pierwsze bajki o byciu razem. Disney Stitch
Autor: Ilona Siwak
Wydawnictwo: Olesiejuk
Seria: Moje pierwsze bajki
ISBN: 9788384242049
Rok wydania: 2026
Ilość stron: 72
Format: 18,4 x 22 cm
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Kraj produkcji: PL

Recenzje