"Codzienna walka" wraca! Kiedyś nie istniejące już Wydawnictwo Komiksowe wydało ten wspaniały, obyczajowy komiks pod tytułem "Codzienna walka". Po latach Mandioca wyda go w nowym tłumaczeniu i nowej oprawie.
To od tej opowieści zaczęła się kariera Manu Larceneta w Polsce. Dla tych, którzy znają "Blast" i "Terapię grupową" ten komiks będzie wspaniałym odkryciem a zarazem zapowiedzią kolejnego dzieła szykowanego na 2025 "Le retour a la terre".
Mając je wszystkie w ręku będziecie mogli przekonać się jak Autor wplata wątki autobigraficzne w swoje opowieści, jak rozwija się i dojrzewa jego styl narracji.
"Le Combat ordinaire" uchodzi za najważniejsze obok "Blasta" i "Raportu Brodecka" dzieło Larceneta.
Tym razem nie jest brutalnie, morderczo ale emocje, na których potrafi Francuz grać jak mało kto, znów są poruszone, rozedrgane i nie pozwalają czytelnikowi na neutralność.
Stocznia, czas zmian, czas kiedy stare musi ustąpić nowoczesnemu...niby znane a jednak chwyta za serce czytelników w całej Europie bo nowe wydanie "Le Combat ordinaire" wróciło w wielkim stylu.
Kraj produkcji: Polska
Producent:
Wydawnictwo Mandioca
Św.Filipa 23/4
31-150
Kraków
(Polska
)
tel:
email: [email protected]
Szczegóły
Tytuł: Codzienna walkaAutor: Manu Larcenet
Wydawnictwo: Mandioca
Kod paskowy: 9788368423020
ISBN: 978-83-68423-02-0
Rok wydania: 2026
Ilość stron: 248
Format: 240 x 320 x 20 mm
Oprawa: twarda


